Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a latin, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a latin, vagy az ázsiai csajok szexibbek? (Szemléltetésképp 1-1 kép lenn. )

Figyelt kérdés

Latin csaj:


[link]


Ázsiai csaj:


[link]



2012. máj. 22. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Az európaiak, főleg a magyarok.
2012. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, de nem ez a kérdés kedves első válaszoló. Értő olvasás egyes.
2012. máj. 22. 20:16
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Egyik típus sem tetszik.Értő olvasásból mindig ötösöm volt,mint minden másból.

Tehát mégegyszer:egyik típus sem szexi nekem,ezt hangsúlyozom.

2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 kep jo, de inkabb a latin mellett vagyok. Mondjuk ez szemelyre is valogatja, atlagos csajok kozott mar lehet nehezebb lenne donteni.
2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek az ázsiai csajok, persze nem mind, inkább a japán, vagy kóreaiak :D A latinok nekem valahogy egyáltalán nem jönnek be, de sokaknak igen. Egyébként én is a magyarokra szavazok, mint az első válaszoló, de az egzotikum miatt az ázsiaiak is igen tetszősek tudnak lenni.
2012. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

első de arii :))


én nem pasi vagyok, de kép alapján szerintem egyik se szexi... nem attól lesz valakinek szexi kisugárzása, ha kitolja a mellét.


ja és különben nem akarlak elkeseríteni, de az a lány nem latin. bármiben lefogadom, h valami indiai. de alapból szerintem a latinos nők sokkal szebbek.

2012. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Amit #3 mond!

A latin csajok híres "temperamentuma" számomra visszataszító, emellett nem vagyok híve sem a barna bőrnek, sem pedig a sötét haj+szem kombónak.

Ázsiai csajokból a japánok tűrhetőek, de nem szeretem a szőrös puncit.

Szóval ez egy döntetlen utolsó hely nálam.

#1 voltam.

2012. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A két kép közül nekem az ázsiai lány jön be jobban.


Amúgy meg szexi -kis túlzással- bárki lehet, etnikai hovatartozástól függetlenül.

2012. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyik kép sem mutatja a fajtajellegeket,az ázsiai nőknek általában nincsenek nagy melleik,míg egy latin csajnak nem megengedett a széles orr,azt inkább a indiai vagy közép ázsiai nőkre lehet ráilleszteni.
2012. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
6-os: Bella Spice van az első képen, aki Amerikában született, de latin nő. Ennek bárhol utánanézhetsz neten.
2012. máj. 22. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!