Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy tetszik vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy már áprilisban elballagott(gimnáziumból) de az iskolánkba lesz egy ballagtatós buli amire én is meg vagyok hívva. Akkor találkoznánk utoljára,elmondjam neki,hogy tetszik vagy ne?
2012. jún. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az utolsó lehetőséged, még kérded?
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha el akarod mondani, akkor mondd. Ha nem, akkor ne.
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy fellángolás, akkor ne. Ha pedig annyira szereted, hogy egész nap rágondolsz, akkor mondd el. Utolsó lehetőség, és a helyedben elmondanám.
2012. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez az utolsó lehetőség rá akkor feltétlenül mondd el neki, főleg ha valóban tetszik neked és oda vagy érte, egy próbát megér hidd el nekem. És ha megmondod neki lehet több lehetőségetek is lesz még arra hogy találkozzatok aztán még kitudja mi lehet, tedd meg szerintem, nem veszítesz vele semmit. Ha nem mondod el neki lehet később úgy megfogod bánni hogy visszasírod azt a napot amikor lehetőséged lett volna rá.
2012. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy ugye ő pont arra az egyetemre megy tovább ahova én is szeretnék és mivel csak 1 év van köztünk(3.-os vagyok) ezért nem tudom,hogy elmondjam-e neki,de lehet,hogy abban az egy évben lesz barátnője akkor meg esélyem se lesz elmondani.
2012. jún. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!