Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak skinhead...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak skinhead férfival tudom elképzelni az életemet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Skinheadek között nőttem fel , édesapám is az. Baj hogyha csak velük tudom elképzelni az életemet ,mert úgy érzem hogy ők velem a legkedvesebbek és ők szeretnek a legjobban és velük értek egyet ? Változtatnom kellene hogy más férfiak is érdekeljenek? egyszerűen vonzanak ...( normális válaszokat írjatok , ne tegyetek bunkó megjegyzéseket és ne itt írjátok le ,hogy milyen nézeteket valltok .) :)
2012. jún. 2. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Na, még jó, hogy mindig leborotválom a fejem kopaszra. :D


Én nagoyn kedves skinhead lennék az tuti. :DD

2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek van elképzelése arról,hogy milyen típusú pasik jönnek be neki.Neked ez imponál.Lehet,hogy idővel ez változni fog,ha másokat is megismersz.
2012. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen szerintem változtatnod kellene mert nem olyan nagy divat már a skinhead-ség mint volt régen édesapádék idejébe.Nem biztos,hogy fogsz tudni neked megfelelő párt találni és a végén még egyedül maradsz.
2012. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Hány éves vagy? Még kinőheted.

(Ha viszont szőke vagy, és kék szemű, akkor nem is kell :P)

2012. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez nem divat! Hidd el nagyon sokat ismerek , kiskorom óta vigyáznak rám :))
2012. jún. 2. 15:08
 6/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :) feketehajú és sötétbarna szemű :)
2012. jún. 2. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Én meg csak az ázsiaiakat szeretem:) Ennyi. Nem kell megváltoznod ha így érzed jól magad:)
2012. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha skinheadek vesznek körül, és apukád is az, mindig kedvesek veled stb. akkor az, hogy ezt keresed a férfiakban, teljesen normális.

Az már kevésbé, ha kritika nélkül egyetértesz az eszméikkel, de ennek is megvan a pszichológiai oka.

2012. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Senki nem említette ,hogy kritika nélkül egyetértek velük.
2012. jún. 2. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Szigorúan a kérdésre válaszolva:


Nem normális. Nekem volt egy hasonló nézetű barátnőm, akinek valamennyire ismertem a családját is, ott is voltak skinheadok. Nos, számomra bőven elegendő tapasztalat volt, és örültem hogy megmenekültem attól az elemebeteg bandától.

2012. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!