Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, ha csak vele és mellette tudom elképzelni az életemet?

Figyelt kérdés

Őt sem tudom elképzelni mással. Valahogy összetartozunk, teljesen egy a gondolkodásunk és szeretjük is egymást. Annak ellenére tervezgetjük a közös jövőt, hogy még össze sem jöttünk. De nekem már ez így nagyon nem jó, hogy hiába reménykedem, még sem történik semmi.

Mit csináljak?


2012. márc. 3. 08:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem történik semmi?

Én is ilyesmiben vagyok, de ha a srác nem lép, akkor majd én lépek és célozgatok neki. :)

2012. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én ezt nem értem. Hogy tervezgetitek a közös jövőt ha még össze sem jöttetek???
2012. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Konkrétan?
2012. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Össze szeretnénk költözni. De annyira rossz, mert mindig simogat, mindig átölel, mindig megérint és évek óta reménykedek hogy lesz belőle valami. :(
2012. márc. 3. 09:08
 5/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Most már végképp nem érte!! Össze szeretnétek költözni, te meg még mindig csak reménykedsz? Együtt jártok? Hány évesek vagytok? Mi van köztetek?
2012. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk és egy elég régi barátság van köztünk. Szívesen megmondanám neki, de amilyen labilis érzelmei vannak biztos hogy nemet mondana. És akkor tönkre menne minden. Így viszont én szenvedek. Szóval nem tudom mit tegyek.
2012. márc. 3. 09:16
 8/24 anonim ***** válasza:
Én se vágom.
2012. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A problema az, hogy talan felre erted ezt a kapcsolatot, hiszen "almodozol" a jovorol, de elkepzelheto, hogy a baratod egy lelki tarsat lat benned, tehat nem ugy tekint rad, mint egy erzelmi tarsra, akivel egyutt is akar elni!

Beszelgettek az eletrol, a jovorol, de a baratod is elmeseli az almait, terveit, viszont nem rad gondol azzal kapcsolatosan, talan ezt te felre erted. Ezt neked mar erezned kellene. KEpzeld, hogy te vagy a barat, es mely erzelmet taplalsz az irant! Kibirnad ugy hosszu idon at, hogy ezt az erzelmet nem nyilvanotid ki fele?

2012. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én vágom, de megoldást nem tudok. Egy előre nem tervezett helyzet szerintem majd megoldja valamikor.
2012. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!