Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fura kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fura kérdés, rosszul esik a "szex"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel néha együtt lógok. Ha ölelget azt szeretem, de amikor elkezd "beindulni" és simogatja "úgy" a testem, az már kényelmetlen. Ilyen helyzetekbe sokszor lemerevedek és nem tudok megmukkanni sem...
2012. jún. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

tök aranyos vagy :) engedd át magad az érzelmeknek :) pussz


23/F

2012. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be a nadrágodba egy banánt, és figyeld a reakciót :D
2012. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te még nem biztos hogy vágysz testiségre lassitstaok majd eljön az idö mikor te is akarod és jól fog esni ha ellazulsz
2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, de talán nem értette meg 100%-osan, meg hát én nagyon érzékeny vagyok, megérzem ha nem simán barátilag simogat, hanem vonzalomból, pedig nem nagyon fogdossa az intim területeket, inkább csak arrafelé, és gyöngéd is, de mégis zavar, és alig tudom azt mondani hogy hagyja abba.... Mert ált.-ban ez úgy végződik hogy kiül rajtam a szorongás, amit akkor ő már észre vesz, és mivel nyugtatni akar, ezért ugyancsak simogat és ölel, ami megint nem jó, aztán néha van olyan hogy megütöm, amikor állatiasan kitör belőlem... És akkor békénhagy. Szavakkal nem tudok bánni olyankor, és mire eljutok a "robbanásig" addig egy csomó időn át lemerevedve hagytam. :S
2012. jún. 2. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Most amúgy ő csak szimplán a haverod vagy akarsz is vele járni? mert ha engem az egyik haverom akarna tapizni, akkor kitépném a karját. majdnem volt már rá példa.
2012. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ezért nem lehet férfi és nő között barátság. A szex mindig közbe szól."
2012. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!