Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is jártatok már úgy, hogy képet küldtetek lányoknak és dícsérgettek, hogy de helyes vagy és mégis inkább azt mondták, majd megtalálod a párod?

Figyelt kérdés

Ha tetszem nekik, akkor miért koptatnak le? Ezt a női logikát ki érti?! Szerintem csak kamuznak, de nem értem miért nem lehet őszintének lenni, el lehet mondani normális hangnemben, hogy bocsi nem vagy az esetem. Miért kell hitegetni feleslegesen abban a hitben, hogy helyes vagyok?


Most úgy érzem magam, mint aki egyszerre irtó ronda és egyszerre helyes. De inkább a ronda felé érzem magam, mivel mindig is annak éreztem magam.



2012. jún. 2. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az is vagy.
2012. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus noi alnok duma. Hazugsagbol jeles amit muvelnek. Amugy en is jartam mar igy. Mondjak, hogy nem vagy ronda, de ha felhozod a jaras dolgot, akkor kimutatjak a foga feherjejuket, hogy nekik csak a szepfiuk kellenek, a szimplan csak helyesek csak vizhordonak jok nekik.
2012. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél nekik, akkor nem koptatnának le. Ezen mit nem lehet érteni? A magyar nők sose őszinték. Tanulj ki valami jó szakmát, vagy legyél bűnöző, akkor már nem fogja érdekelni őket a külsőd.


A hitegetés az lenne a hitben, ha lenne csajod.


Viszont rondának ne érezd magad, mert hülyeség. Ne képet küldve ismerkedj, mert nagyjából egy eleve vesztes pozició, fogalmad sincs ki van a túloldalon, és mit akar... A legtöbb rib* csak azért ismerkedik, hogy pumpálja az önbizalmát, ha nem idegbeteg, elmegy akárhova és tud ismerkedni...

2012. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki ide feljár és elmondja a véleményét egy képről nem jelenti azt,hogy rögtön rád is ugrik,főleg,hogy nem tudhatod,hogy van-e barátja a válaszadó lánynak vagy sem.

Én is mondtam már véleményt,helyes volt a srác,de ennyi,van barátom.Attól még véleményt mondhatok.

2012. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt a női logikát ki érti?! <- viccelsz ugye? olyan mintha a nullával osztanál
2012. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagy az esetük:) Nem akarnak bunkók lenni, hisz senkinek se esik jól ha le rondázzák:/
2012. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ma 17:48 vagyok,ezt nem ide akartam írni,nem tudom,hogy keveredett ide,bocs.:/
2012. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: az én vagyok!!!
2012. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CMD ***** válasza:

Képküldözgetéssel, meg chateléssel nem lehet vonzalmat kelteni a lányokban, ezt nem bírjátok felfogni. Ők teljesen máshogy működnek, nekik nem elég csak annyi, hogy külsőre vonzónak találjanak valakit.


Sőt az nem is annyira fontos, a határozott férfias kiállás, kisugárzás bármelyik csajt elcsábítja.

2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a határozott férfias kiállás, kisugárzás bármelyik csajt elcsábítja."


Inkább a pénztárcád vastagsága :)

2012. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!