Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magamat csúnyának tartom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magamat csúnyának tartom, akkor nem is lehet szép barátnőm?

Figyelt kérdés

Csak azért zavaros az egész, mert vannak, akik szerint helyes vagyok. Például húgom barátnője vagy haverom nővére, illetve van még néhány ismeretlen lány, aki szintén ezt mondja. Meg az utcán is voltak lányok, akik hátrafordultak vagy szemeztek velem buszon, tükörben szépítgették magukat, mintha nekem akartak volna tetszeni.


Ez így mind szép és jól hangzik. De! Én nem tudom azt elképzelni, hogy akármelyik lánynak is bejönnék,főleg nem nekem tetszőkenk, márpedig élőben elég sok szép lány nézett már meg, akik nekem is bejöttek. Úgy tűnt kölcsönös a vonzalom, de én nem hittem el, hogy ilyen velem lehetséges és nem is mertem sosem kezdeményezni, így a mai napig nem tudom, hogy valóban tetszettem-e azoknak a lányoknak vagy csak félreértettem valamit.


Mondjuk volt egy-két eset, amikor nem is láttam csak haverom szólt, hogy néz ez a lány engem.


Esetleg van olyan srác, aki tapasztalt hasonlókat? Ti mertetek kezdeményezni, mi lett az eredménye?



2012. máj. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem folyton. Arra gondoltam, hogy csak elfogultak azok, akik azt állították, hogy értelmesen nézek ki, mivel már bőven a barátság kialakulása után kérdeztem rá erre. Sokáig gyűlöltem magam, majd megszoktam, most pedig ott tartok, hogy nem esik nehezemre egy-egy szebb lánnyal sem leállni. Próba szerencse... :)
2012. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most hirtelen az jut eszembe :D tavaly nyáron voltunk bulizni és sajna eléggé berotyogtam xDDD táncoltunk és az egyik haverom szólt hogy néz az a csaj... mondom oks :D arra mentem felé és csak mosolygott, oda mentem hozzá hazudtam neki valami iszonyat nagyot XDD de nem hitte el sajnos :DD

Többet nem iszok annyit ha csajozni indulok az tuti.

Még annó meg megint többet ittam a kelleténél és összekevertem a lányok nevét akit szédítgettem xDD az volt ciki...

2012. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valahogy én sem bízom magamban! Pedig edzek, hogy növeljem az önbizalmam, sőt még nem is vagyok buta, tanulok, tanulmányi versenyekre járok... nem tudom :/

az előző voltam 19 F

2012. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
addig nem lesz bnőd amig nem tudod elfogadni magad, tapasztalat ;)
2012. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amíg nem fogadod el magad addig nem lesz önbizalmad, addig nem lesz barátnőd se! nem kell, hogy jóképű legyél, de kell, hogy legyen önbizalmad!
2012. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, és elmondom az őszinte véleményem, persze ez csak egy szubjektív vélemény lenne, de ha gondolod szívesen "segítek". (19L)
2012. máj. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a csajok nem a te szemeddel látnak téged. ezért relativ,hogy ki szép és ki nem.
2012. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!