Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törhetnék ki a "barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetnék ki a "barátzónából"?

Figyelt kérdés

Átlagos srác vagyok, szóval nem egy fotómodell, de nem is egy ork. Az összes lánnyal, akit ismerek, jóban vagyok, de mindegyik a "legyünk inkább csak barátok" mondattal ráz le.

Hozzátartozik, hogy 24 éves koromban volt először kapcsolatom, az is csak 2 hónapig, mert az a lány is inkább csak barátnak akart. Azóta 1 éve ismét nincs semmi.

Kérdés: hogyan törhetnék ki ebből, hogy folyton csak barátnak akarjanak?


2012. jún. 2. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rövid és középtávon a mostani környezetedben sehogy.
2012. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

túlságosan kimutatod a jó szíved. ezt már is fejezd be,és max.akkor hozd elő egy picit ha már javában benne vagy egy kapcsiba...a másik pedig. nem öltözöl túlságosan bu@isan? mert én csak ezeknél a srácoknál szoktam leginkább látni :) tényleg nem bántás,korrekt kérdés?


23/F

2012. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a jószíves dologban van valami, amikor ótvar bunkó vagyok, akkor sokkal jobban jönnek a csajok.
2012. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Korrekt kérdés volt, nem is akadok ki ilyeneken, meg úgy ezen az oldalon már semmin :D

Egyébként öltözni általában farmer + póló kombináció...farmerben a klasszikus kék, szürke, de nem a feszülős fajta, pólóból meg sokféle, de rózsaszín, vagy lila, vagy ilyen neonszínű hülyeségek nincsenek. Ja, és nem vasalom a hajam, mielőtt megkérdeznétek.

2012. jún. 2. 18:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát a megoldás, hogy legyek paraszt velük???
2012. jún. 2. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát a farmer + semmi extra póló az nem öltözködés. Azt meg gondolom te is sejted h másokkal kell ismerkedned, és máshogy. Át kell gondolnod a dolgokat, mert a lányoknál a legyünk csak barátok válasz kb 2 perccel a megismerkedés után már kialakul.
2012. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Csapd neki a szeled, bókolj. Mondj félreérthető dolgokat :D
2012. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
amúgy hogy legyél paraszt, bassz be és beszélgess vele úgy... :D hidd el bejön!
2012. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Paraszt azért ne legyél velük, de figyelj arra, hogy ne azt a képet alakítsd ki a nőkben, hogy "de aranyos ez a srác". Meg arra is figyelj, hogy ne vegyék észre azt, hogy mennyire törődsz velük, az elején legalábbis ne.
2012. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem az hogy bunkó paraszt....hanem olyan igényesen bunkó, vagy hogy lehet ezt mondani....szóval ne a k_rva anyjába küldd el őket, csak úgy finoman szólj be, vagy ne vedd figyelembe, hagyd hogy ők tegyék a köröket.
2012. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!