Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ki akarok kerülni a barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki akarok kerülni a barátzónából, akkor melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Már megmondtam neki régebben mit érzek, de nem jöttünk össze. Tudom, hogy tetszem neki vmennyire, mert legelőször ő kezdett velem, és flörtölni szokott mindig. Most van pasija. Azt hallottam, hogy a legjobb módszer, ha eltűnök vmennyi időre az életéből, és kevésbé vagyok elérhető a számára. Tehát kevesebbet beszélünk, és találkozunk.De most vajon ez úgy történjen, hogy csak kerülöm vmennyire, vagy pedig mondjam meg neki, hogy nem lehetünk barátok?
2012. febr. 4. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne foglalkozz vele és kész.
2012. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kötél?
2012. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bozontosborz ***** válasza:
94%
one does not simply walk out of the friend zone
2012. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lerázni sem lehet annyira, mert folyton keres. De majd ignorálom..
2012. febr. 4. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kis kur-va lehet.

van bikája és más kanokat hívogat pincsiztetni.

mondjuk én a helyedben még bepróbálkoznék a le akarok veled feküdni résszel és ha nem jön össze,akkor szevasz,mehet talonba,aztán fél év múlva megnézed,hogy dugható-e már,vagy még mindig csak beszélgetni akar.

2012. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha találkozni akar milyen indokkal mondjam le, hogy ne legyen feltűnő?
2012. febr. 4. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy te nem barátságot akarsz tőle és ezzel a tudattal keressen téged.
2012. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én nem mondanám le.

áthívnám magamhoz,kis piázgatás,aztán megfarkalnám.

ha ennyit hívogat,akkor simán benne lenne.


már többször csináltam.

egy üveg pia után,szabadkozva elővettem a félkemény farkam.

simán bejön.

ha meg nem,akkor le van tudva a csaj,vagy később a látvány miatt mégis bele fog menni.

2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A leitatás jó ötlet.

A silver tequila elég rendesen üt.

2012. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a pasija!
2012. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!