Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 9 ével idősseb fiú akiröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 9 ével idősseb fiú akiröl a multkor is írtam már elkezdett írni nekem a facebookon is mit csinályak?

Figyelt kérdés
Mit csinályak talán tetszem neki vagy csak a barátom akar lenni úgy tudom hogy van barátnője de akkor ezek hogy lehetnek hogy írja a facebookon is hogy szeretlek? segítsetek mihamarabb

2012. jún. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ird neki hogyha tényleg szeretsz akkor elhagyod a csajt akivel vagy hiszen ezekszerint őt nem szereted mivel engem szeretsz.. És akkor megpróbálhatjuk viszont addig én nem leszek második gondolom megérted.. Ezt ird neki mert szerintem ha van csaja és nem hagyja el akkor csak kihasználna téged a csaja mellett
2012. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő most olyan 18-19 körüli?
2012. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hunkurunkvirág ***** válasza:
Szerintem ugorj a Dunába!
2012. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát mit is """csinály"""?

Csinálj úgy mintha téged nem érdekelne ne mutasd ki ,hogy tetszik ne szakísd el a brátnőétől ha komolyan gondolja veled akkor elhagyja hogy lássad ,hogy egyedül van de amig kapcsolatban van szóba se állj vele mert akkor sztem csak "arra"kellesz neki!

2012. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél helyesírási szótárat, azután izgasd magad ilyen dolgokon!
2012. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fiún elvégeztek egy biológiai tesztetna meg persze:apa,anya,én tesómon és minden megegyezett.Kiderült,hogy a testvérem.Ősem tudott semmiröl,hogy testvérem meg stb..Amikor vissza költözött megbeszéltük,hogy szeretett mert szép lány vagyok ezt mondta a szemembe,és átölelt.
2012. jún. 16. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!