Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg azt a kedves lányt aki eljönne velem a fellegekbe?

Figyelt kérdés

kétségbe vagyok esve 21 éves vagyok és nincs senkim és félek hogy kiöregedek a szerelemből

van olyan oldal vagy magazin ahol biztos eljönne velem a lány egy randira ismerkedni


2012. jún. 2. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu :)
2012. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eleve rossz, ha az motivál a párkeresésben, hogy "kiöregedsz" a szerelemből. 21 évesen meg pláne gáz, mivel erre még egyáltalán nincs okod. Egy 10-essel "hosszabb" lennél talán érteném, de így nem.


Ismerkedj iskolában, buszon, parkban, társkeresőn, akárhol.

2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fellegekbe? Öngyilkos akarsz lenni?
2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a mennyekbe :D
2012. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meseországban
2012. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem de lehet hogy így lesz a rendjén hogy örökre egyedül maradok hisz nem tudok ismerkedni egy könnyedén
2012. jún. 2. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:

A szerelemből nem lehet kiöregedni! Ne keseredj el, hidd el, hogy találni fogsz egy kedves lányt, akivel jól kijössz majd. Légy nyitott, élvezd az életet és ne görcsölj ezen!

Ha gondolod, privátban még beszélgetek veled egy kicsit.

2012. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek, ha Debrecen környéki vagy segítek rajtad, hogy tudj csajozni. Írj priviben!


A debreceni srác voltam, sziasztok

2012. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kiöregedés alatt azt értem hogy a szexet sem kívánom úgy mint egy két évvel ezelőtt és tisztára kezdek el remetésedni már nem is járok sehova egyáltalán és ez a sz@r
2012. jún. 2. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
huzz meg egy k**vát, azt belejössz megint mindenbe
2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!