Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy szép 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy szép 18 éves lány mégszebb ha kirúzsozza a száját?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Csegi89 ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nem áll jól mindenkinek.
2012. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem a rúzst akarom csókolni.
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én nagyon kevés lányt láttam akinek jólállna, megcsókolni pedig tényleg nem lehet úgy. :S
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
változók az ízlések!!!én pl..nem szeretem...vicces hogy színe van....mindig a cirkusz jut eszembe....
2012. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A nyelve nem rúzsos.

Egyébként meg csak akkor lesz szebb a lány, ha illik hozzá a választott szín, és annyira, hogy szinte alig tűnik fel.

Leginkább akkor érdemes kihangsúlyozni az ajkakat, ha szép a formájuk.

2012. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
érdekes,hogy sok pasinak a vörös rúzs tetszik egy nőn. de nem értem miért, szerintem ez borzalmas [link]
2012. jún. 2. 22:25
 8/20 anonim ***** válasza:

fúj mi ez a kép gusztustalan :D

17/f


embere válogatja :D

2012. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az a 18 éves lány szép úgy, ahogy van, akkor az a tuti -számomra, a természetes szépséget imádom, annál nincs jobb, azaz eredeti, azt nem lehet felül múlni, ez egy kincs! A rúzs csak lerombolja azt amit biológiailag kapott. :)
2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a rúzsozást. Amit viszont utálok, az a tetkók és az orrba szájba, arcba, nyelvbe rakott piercingek. Amit szeretek ékszerben a karkötők, nyakláncok, fülbevalók, bokaláncok, és a köldökpiercing is jöhet. Ami a manikűrt illeti, szeretem a szolídan ill. mérsékelten festett szemet, rózst, körömfestést (lábujjon is), meg az ilyen arc nemtommiket. Amit viszont utálok még, a szoliztatott, barnított, természetellenes bőrt. Remélem elég kifejtő volt a válaszom. :)


23/F

2012. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!