Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy szép 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy szép 18 éves lány mégszebb ha kirúzsozza a száját?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*rúzst
2012. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút nem áll jól, senkinek.

Teljesen mű. Meg azok a 60-as özvegy spinék jutnak róla eszembe, akik így próbálnak fiatalosnak látszani, és kipecázni maguknak valakit.

Ja, és nem utolsó sorban szerintem k*rvás. Maximum egy laza szájfény, de még az se nagyon. 28/F

2012. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
na 11-es, én nem szeretem abszolút a rúzst, viszont egy-két szolid tetkó az teljesen rendben van, vagy az ajakban egy vagy kettő piercing. Persze egyiket sem túlzással, mert ha úgy néz ki mintha a piercingek tartanák össze, az undorító.
2012. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megbántani, de szerintem sokkal természetellenesebb mind a tetkó, mind a piercing a rúzsnál. Ezért is nem értem, hogy szeretheted mégis jobban azokat, dehát tényleg ízlés kérdése. :)
2012. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
bármit csak rúzst ne könyörgöm,szerintem nagyon gáz a fiatal csajszikon...
2012. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
örülök,hogy a válaszadóknak se tetszik a rúzs. sose használtam mert nekem nem tetszik, és erőltettem magamra mások kedvéért sem. nincs rajtam se tetkó, se piercing. alapozót használok,hogy tökéletesnek tűnjön a bőröm persze ügyesen kenem fel,hogy ne látszon;) és a szememet szoktam sminkkel kihangsúlyozni. körömlakk az ujjamon és a lábujjamon időnként van. :)
2012. jún. 3. 10:56
 17/20 anonim ***** válasza:
nagyon helyes kedves kérdező.még annyi hogy a lakkoknál kerüld a pirosat pls:)
2012. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
a piros lakkot? miért? pedig szinte az az egy szép az élénk színek közül körmön. átlátszó, kék, sötétlila, világos rózsaszín, ezüst, és piros amiket használok. ha valakinek van ötlete,hogy milyen szín szép még a körmön az írjon:D és lécci mondjátok meg mi a baj a pirossal. kurv*s? szerintem nőies.
2012. jún. 3. 11:23
 19/20 anonim ***** válasza:
figyelj,biztos nagyon sokaknak tetszik a piros lakk,én csak saját véleményt tudok írni és nekem nem tetszik a piros lakk.valamiért taszít,de a többi amit írtál az szerintem tetszene:)
2012. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút bejön mindenféle körömlakk, csak legyen rajta valami. :) Sokszor csak egy fényesítő is megteszi, de a pirosat is szeretem, meg mindenfélét. ;)


tegnap 00:32 voltam.

2012. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!