Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a strandon a termál vízben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a strandon a termál vízben a barátomnak feláll a farka mikor az ölében ülök, kiveszi a gatyából, és én beleülök, attól lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Nem élvezett akkor éppen el,de elég sikamlós volt a farka amikor megfogtam,előváladék az biztos volt.Segítsetek!!!!!!!

2012. jún. 3. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
igen terhes vagy és a neve Cseh Laci lesz...
2012. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne lehetsz terhes.


Tamás voltam, sziasztok.

2012. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék is tartalmazhat spermiumot bla bla.. ezt már biztos te is tudod. Az esély igen kicsi, de nem nulla. Szóval lehetnétek óvatosabbak.
2012. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
a termál víz tartalmaz spermiumot, mert az osztrák öregemberek abba recskáznak, azért jönnek magyarországra. Úgy, hogy valószínűleg egy osztrák gyereket fogsz szülni. Javaslom, hogy minél hamarabb tanulj meg németül.
2012. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, egyik régi álmom hogy ott csináljam egy csajjal! :D
2012. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok kismama!
2012. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
azt tudtad, hogy a termálvízbe belepisilnek az emberek? nem véletlenül üldögélnek benne az öregek órákig. drukkolok, hogy ne kapj el valami hatalmas fertőzést...
2012. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Dik termálvízbe amibe belefosnak meg beleszarnak az öregek xddd
2012. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
7-es vagyok! az öregek pontoztak le vagy azok akik belepisilnek a termálvízbe?
2012. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat,a többihez No comment.
2012. jún. 3. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!