Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után vagyok. Nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vagyok. Nagyon, nagyon fáj, és nem akarok erre gondolni. Pláne nem akarom "meggyászolni" a kapcsolatot (, holott nekem igen is sokat jelentett). Csak túl akarok már lenni rajta. Mikkel tudnám elterelni a figyelmememet?

Figyelt kérdés
Segítő válaszokat várok..
2012. jún. 3. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Nő, férfi?
2012. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Légy kreatív, járt el sportolni, vagy hallgass számodra megnyugtató zenét, én is így jártam, a zene segítségével pedig elfelejtettem. :)
2012. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
mindenhonnan töröld le, telefonszámát is, sms-eit, mindent. a képeiteket se nézegesd, ne is érdeklődj róla senkinél. tölts sok időt a barátaiddal. bármilyen jó/hosszú is volt a kapcsolat, max 2 hónap és teljesen rendben leszel. tapasztalat :)
2012. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kemény berugás, tapasztalat jó dolog(amíg nem vagy józan), bár a dolgon nem segít de egy ideig feledteti.
2012. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20/L
2012. jún. 5. 21:17
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 5. 21:17
 7/7 anonim válasza:

Igen, a sport (ami igazán lefáraszt) az nagyon jó a "búfelejtésre" mert a végén kb. örülsz, hogy élsz. :)

A zene is sokat segít, nem a szerelmes-sírós, hanem minden olyan, ami arról szól, hogy továbblépsz, erős vagy, ezer pasi vár még rád, stb.

Aztán (jó ez elég szánalmas) de néha az is segít, ha látod mások nyomorát, érzelmi nyomorra gondolok itt most.. pl. van ez a "Várandós tinik" sorozat MTV-n... hát az nagyon kemény.. nézed ezeket a lányokat, akik az ország legse..fejebb pasijaival küzdenek, közben ott egy gyerek, érettségi, és 16 vagy... utána értékelsz ám mindent. :)

2012. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!