Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van 1 haverom akivel csak barátok vagyunk csak hogy egyszer elhívott randizni én meg elmondtam neki hogy csak barátként tekintek rá ezért nem megyek el vele. Utána másnap tök rendes volt segített mindenben stb... Majd utána így átment bunkóba beszólogat folyamatosan leégett a haverjaim előtt meg hozzám vágja hogy én azért nem mentem el vele sehova mert a nyálgépekre bukok. És azt megértem hogy lehet hogy szarul esett neki de most komolyan ezt így kell elintézni?

#randi #barát #bunkóság #tekintek rá
2012. máj. 26. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igy prónál meg megutálni hogy megutáltatja magát. Kicsit dedós módszer
2012. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább tudhatod, kik az igazi barátaid. Ő nincs közöttük.
2012. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!