Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mire használjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mire használjátok azt a kifejezést, hogy "betörni egy lányt". Ilyenkor csak a szexre céloztok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. megszelidíteni.
2012. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok ilyen kifejezést.

Ez eléggé lealacsonyító, és hím-soviniszta...

2012. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nálam azt, h kerek-perec tudatosítom a csajjal, h éj nem az a pali vagyok, akivel lehet szórakozni, a női praktikával mehet a faszba, úgy is az lesz, amit én mondok.
2012. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és lemaradt, h én se használók ilyen kifejezést.
2012. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra, amikor erőszakosan elveszik a lány szüzességét, illetőleg bekorlátozzák, lealacsonyítják, a saját ízlésüknek megfelelő mintát csinálnak belőlük. Mivel betörni általában lovat szokás, ezért eléggé lealacsonyító, illetőleg alpári kifejezés. Csak azok a fiúk használják, akik nem veszik emberszámba a lányt ("lyukra mennek").

Ha rám hallgatsz, már annak a fiúnak a társaságát kerülöd, aki veled, vagy más lánnyal kapcsolatban alkalmazza a kifejezést.

Én fiú vagyok, de én sem díjaznám, ha lefaszoznának/fasziznának, vagy szexrabszolgaként kezelnének. Egy jó kapcsolatban egyenlőek a felek, egyik sincs a másiknak alárendelve.


25/F

2012. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem használok ilyet, lealacsonyító kifejezés.
2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Velem kapcsolatban használta egy fiú, és nem igazán tudtam hogy mire céloz ezzel. Egyből a lovakra asszociáltam a kifejezés kapcsán :)
2012. jún. 3. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha azt mondom, hogy SÖR!

és a lány meztelenül négykézláb a fején egyensúlyozva hozza a sört, akkor az biza' be van törve...

2012. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Betörni tudtommal a lovakat szokták. Sosem hallottam ezt a kifejezést, de biztosan nagyon magas intelligenciára vall, aki ilyen szavakkal dobálózik.
2012. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta már sajnos kiderült hogy ő nem a megszelídítésre gondolt :) Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!