Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titek mivel tud felizga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titek mivel tud felizgatni/megbolondítani egy lány?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve, hogy milyen gesztusok/cselekedetek, azok amikkel a lányok fel tudnak izgatni, anélkül hogy hozzátok érnétek/levetkőznének...

Hallottam egy-két olyat, hogy a pasinak tetszik, ha egy lány megrázza előttük a haját, vagy ha nyaldossa a száját, illetve ha ceruzát/tollat "szopogat" a szájában az is felizgat egy fiút...

Néhány szerintem ezek közül hülyeség, de inkább megkérdezem a véleményetek, illetve hogy vannak-e még ilyen dolgok, amik felizgatnak titeket, fiúk :)

Ui.: Légyszi ne azzal izéljetek, hogy én most biztos k.rvulni akarok valakinél, én csak hallottam, és kíváncsi vagyok mennyire igaz.



2012. jún. 3. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat mosolyog és érdeklődik irántam.
2012. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%
a férfiak vizuális teremtmények, a legegyszerűbb mód az ha szépen kiöltözöl, kidobod amit ki kell, s elrejted ami kevesebbé előnyös. S amit az első írt, érdeklődsz iránta.
2012. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a mosolygásos dolgot már én is hallottam, ha a fiúk nem szeretik, ha egy lány mindig komor és nem mosolyog :)
2012. jún. 3. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, amivel felizgat? Hogy igazat mond.
2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok pont jók amit leírtál! :)
2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk legyűr pvp-be.
2012. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ez most tök nyálasan fog hangzani, de aki most nagyon tetszik, az már azzal is ha beszélgetünk, hogy mosolyog, vagy rám néz. Amúgy osztom az előzők véleményét. Pl ha egymás mellett állunk, és direkt közel áll hozzám, szép cicik látványa, egy jó illat (plusz tisztaság). Meg nézés, szende mosoly.

Amúgy ezt nektek kellene kitalálni!

19/f

2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó-jó persze tippjeim nekem is vannak, hogy mit lehetne, az már egy másik kérdés, hogy sikeres lesz-e az "akció"...

Köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 4. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik egy lány, nekem már az is bőven elég néha, ha azt mondja szeret, és megölel.. Persze, ha az ölembe ül, vagy jól megmarkolom a fenekét, vagw ő nekem a khm... Hát tudod :-D az a legjobb de érted hogy értem.. Ha tetszel a fiúnak, akkor egy ölelés is elég :-)
2012. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!