Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan azzal bántanak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azzal bántanak, hogy nem megyek alkalmi kapcsolatokra. Hogyan tudnám elhárítani az engem ért támadásokat nőügyekben? 19F

Figyelt kérdés

Számomra nem a mennyiség, hanem a szerelem, érzelmek, kapcsolat minősége a fontos. Volt egy nagyon jó kapcsolatom ami 9 hónapig tartott, ennek egy éve vége, azóta se alkalmi, se semmi. Sokan azzal ostoroznak hogy ez felelőtlenség részemről és hogy nem használom ki fiatalságom, viszont ez az én életem, s jogom van dönteni ilyen jellegű ügyekben. Én döntésem, kivel fekszem le.


Mégis, szüntelen támadnak, különösen édesapám. Alap, hogy kínoz a szexéhség, de erre egy barátnő is segítséget tud nyújtani + van két kezem. :)


Hogyan tudnék védekezni az ilyen jellegű támadások ellen? Mit tehetnék?


2012. jún. 4. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozol a megjegyzésekkel, esetleg megkéred öket, hogy a SAjÁT szexuális életükkel foglakozzanak, a tied a TE magánügyed.
2012. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha neked elég a két kezed, akkor gratulálok!


Én nem bírom már ki és gőzerővel próbálkozva is csak ronda, kövér lányok adnak szabad utat vagy távol élő online szépségek. Kezd elegem lenni az egészből!


Ja engem meg azzal támadnak, hogy pedo vagyok, csak mert 14-17 éves lányok tetszenek többnyire huszonévesen.


Amúgy nem kell velük foglalkozni, mindig vannak ilyen kötekedős, cseszegetős figurák az életedben.

2012. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kendrazoltan ***** válasza:
Mondd meg apádnak, hogy ha sok kisunokát szeretne a szélrózsa minden irányából, akkor csak mondja a magáét. Ha az, amit "elvárnak", nem a saját felfogásod, hát hagyd rájuk. 19 évesen már vehetne csak annyira komolyan, hogy legalább ezt rád hagyja...
2012. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Kb sz@rd le. Pontosan úgy van ahogy írtad, ez a te életed. Nekem is hasonló a felfogásom mint neked. S ha jön egy újabb komoly kapcsolat nem kell szégyenkezned, az egy-éjszakások miatt.
2012. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kendrazoltan ***** válasza:

2-es:


Általában aki ilyenekért olt, az a 12 éves ázsiai kisfiúkra csavarja otthon....

2012. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, szerintem ez nagyon szimpatikus tulajdonság, hogy nem fekszel le fűvel-fával.
2012. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár sokaknak ilyen lenne a felfogása mint neked! :) Szerintem ezt sokan tudjuk, hogy ez egy helyes meglátás, az egyedüli probléma, hogy bántanak téged ezzel. Ne foglalkozz azokkal, akik emiatt ostoroznak, fognak ők még eleget szégyenkezni a múltuk miatt - én legalábbis a saját kapcsolatomat nem tudnám elképzelni úgy hogy pár éve még mindketten faltuk a másik nem képviselőit.


Az ilyen embereknek teljesen más az életfelfogása. valakinek kell, hogy kitombolja magát fiatalon, valakinek nem (nekem se kellett, ahogy neked sem, ilyenek vagyunk, és ha ezt más nem tudja elfogadni, hát őket sajnálom. Én is sokat bosszankodok néha az ilyenek miatt, tényleg meg kell tanulni leszarni az ilyeneket, ami valljuk be, nehéz, de megtérül!:)

2013. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!