Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy férfiba, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy férfiba, csak eléggé "rossz életűnek" tűnik, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hirtelen jobb szót, mint "rossz életű", szóval a hét legtöbb napján iszik, mert ilyen borszakértő-félének gondolja magát, szeret mindenféle bort megkóstolni, de a kóstolásnál azért jóval több csúszik le. Dohányzik, szerintem néha drogozik is, de ez egyébként abszolút nem látszik rajta és nagyon jó pasi. Egyébként már egyszer elvált és van egy gyereke, aki 6 éves. Nagyon belezúgtam, csak nem tudom van-e ennek értelme, jövője, szóval amíg nem késő el kéne döntenem a dolgot. Sosem a józan eszemmel gondolotam végig ilyesmit, de most lehet, hogy mindeképp arra lenne szükség. Én 28/L, ő 40f.
2012. jún. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám.Hogyha alkoholista,akkor csak pokollá tenné az életedet.De kalandnak jó lehet,attól még nem biztos,hogy rossz pasi.
2012. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, arra lenne. Drogossal ne kezdj ha egy mód van rá.
2012. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkohol, drog... válás, talán ezeket kellene ismételned.
2012. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem pozitív a mérleg. :) Mondjuk azt hiszem nem is számítottam rá, köszi az eddigi válaszokat. Egyébként tényleg jó pasi, imádja a gyerekét és mindent megad neki, nem mondanám alkoholistának, mert nekem az azt takarja, hogy egyébként elhanyagolja magát és csak az alkoholért él (de lehet, hogy nekem van képzavarom), ő pedig csak élvezi az italt és a szórakozás egy kellemes kellékének tartja. És mit mondtam, egyáltalán nem látszik rajta, hogy iszik vagy drogozik, tehát mintha semmi kihatása nem lenne az életére. Csak ugye nem tudom mi lesz később. Néha kicsit megbízhatatlan, sose lehet tudni mikor ér rá, mert eléggé elfoglalt, de hát ez meg nem rossz tulajdonság. :) Nagyon passzolunk egyébként és jól érzem magam vele, belsőleg egy érzékeny, jó ember egyébként, aki sokszor megnevettet. Szóval ezek állnak szemben egymással...
2012. jún. 4. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

rossz tulajdonságok: iszik, cigizik, drogozik, elvált, fiatal gyereke van.

jó tulajdonságok: jó pasi


kiegyensúlyozott a mérleg két nyelve :D

2012. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos igen, így leírva nem/sem hangzik valami jól. Azért ennek ellenére is nehéz dolgom lesz azt hiszem.
2012. jún. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!