Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác tök kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác tök kedves meg minden és megmondtam neki, hogy belezúgtam, de közölte, hogy most alakulóba van egy kapcsolta. Veletek is volt már ilyen? Mit csináltatok? Olyan rossz volt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, hogy egyenes voltál, de ha tetszenél neki akkor már járnátok, sorry.
2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell fogadni és kész!
2010. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem túl hamar mondtad el neki az érzéseidet,előbb ki kellett volna puhatolózni ő hogyan érezhet irántad.Lehetséges,hogy elriasztottad a korai szerelmi vallomásoddal.Az,hogy megmondta neked alakulóban " van egy másik kapcsolata az vagy valóban igaz és egy rendes srác aki konkrétan megmondta a szitut,vagy pedig egy előzékeny és finom lerázás,ha érted mire gondolok...

Elhiszem,hogy rossz lehetett,de fel a fejjel itt a nyár,buli,lesz más :)

23/L

2010. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elég régóta ismerem, úgyhogy szerintem nem mondtam el túl hamar, és tényleg másba szerelmes mert kivan neki mindig írva msn-en a sok szív meg, hogy jó volt veled, és azt mondta, hogy tetszek neki tommy8888. És köszi a válaszokat :)
2010. jún. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!