Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan pasinál, aki tavaly áprilisban akart felszedni? Hogyan hódítsam újra meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, de nem lehet igazán tudni. Keresd meg, ismerkedjetek.
2012. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sugd a fulebe " sex " es a tied
2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
ha azóta nincs senkije, és nem úgy küldted el, hogy esélyed sincs haver...akkor igen..
2012. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
szóval, hogy is történt?
2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát egy bulin történt minden. Ültem egy fiú barátommal és odajött ez a srác, és elkezdett bókolgatni meg viccelődni velem. Egyszercsak azt vettem észre, hogy mellettem ült és a derekamra tette a kezét valamint a vállaimat fogsosta. Később teljesem közel hajolt az arcomhoz, de én eltoltam magamtól, felálltam és hazamentem. Rá 2 hónapra megintcsak bókolt, de én csak csóváltam a fejemet az ő bókjait hallván.
2012. jún. 4. 18:43
 6/6 ASOT ***** válasza:

ááá értem :)


amúgy elsőre talán túlzásba vitte az ismerkedést szerintem...ennyi erővel odamehetett volna és meg is csókolhatott volna...


amúgy a srác ha ezen felhúzza magát h ezért elutasítottad, akkor az nem jogos...


és nyugodtan megpróbálhatod 1x! Ha nemet mond akkor csak dugni akart veled 1-et...

2012. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!