Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart tőlem, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem, ha így viselkedett miután megpróbált felszedni, de nem sikerült neki?

Figyelt kérdés

Bepróbálkozott nálam, majd rá egy jó hónapra a barátnőmmel beszélgettem, elment két másik lány ismerősöm és az egyik után kiálltott, hogy még jön neki a csaj egy vallomással, amire a csaj csak annyit mondott, hogy ő nem jön semmivel.

Rá egy hónapra megintcsak engem fűzött sikertelenül. Aztán 2 hónapra rá ott álltam az egyik barátnőmmel, ő pedi odaszólt a csajnak, engem mintha nem is ismerne.

Rá megintcsak jó néhány hónapra a jelenlétemben megfogta annak a csajnak a combját, akinek kiálltotta, hogy még jön neki egy vallomással.

Majd pár hétre rá ez a pasi állt az egyik haverjával az ajtóba, mi pedig (vagy 15-20 lány) mentünk ki; köszönt mindenkinek kedvesen, mosolyogva, mikor engem észrevett rögtön elnézett és nem köszönt.


2012. márc. 25. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy egy ikerpár? :)
2012. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehetne, hogy marhaságok helyett értelmes dolgokat írj?
2012. márc. 25. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen normális választ lehetne erre írni? A csávó egy nőcsábász, több vasat tartana a tűzbe, de mindegyik megégeti a kezét. Ennyi. :)
2012. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!