Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nagyon tetszik mindig beszélget velem ha rossz napom van megkérdezi mi bajom van látja szomorú vagyok nagyon segitőkész velem mondjuk lehet mással is az.Több jelet adtam felé de vagy nem kapcsol vagy direkt nem csinál semmit.Mostanság keveset van errefelé pedig itt lakik, lehet van már valakije, és csak barátságból szólit meg mindig meg integet amikor kocsikázik?:S Nagyon oda vagyok érte de már nem tudom mit kéne tegyek hogy figyeljen rám :S Szerintetek?

2012. jún. 4. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor beszélgetsz vele nyalogasd a szád szélét és kicsit harapdáld az ajkad.
2012. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél konkrétabb, kérdezd meg, h volna-e kedve beülni veled egy kávézóba
2012. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ismerem az a baj keveset tudok róla és csak ugy meghivni egy kávéra elég hülyén hangzik.Főleg hogy nem tudom mit akarhat tőlem lehet csak barátkozik :S Én meg oda vagyok és félek hogy már van is valakije ezt hogy lehet finoman kipuhatolni?
2012. jún. 4. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!Sok férfi nem vágja le a nők ezen jeleit vagy félreértik,biztosabb ha konkrétabb lépéseket tesz a kérdező!
2012. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!