Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Lent részletesebben.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe nagoyn szerelmes vagyok és csak msn-en beszélgettünk mióta utoljára láttam de az előtt nem ismertem és msn-en ismertem meg .De az mit jelent hogy akármi vele kapcsolatos mintha valmai akadályoznanem tok beszélni a közelébe nem tom felhívni még ha msn-re írok még akkor is alig tudok írni hogy rosszul ne legyek a csaj gondolatától?Hülye vagyok.?Ha meghallom a hangját rögtön vörös leszekmint a cékla nem tok beszélni vagy csak össze vissza.
2009. júl. 1. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Zavarba jössz, de nem is akármennyire.
2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
félsz,h nem kölcsönös a vonzalom,és szeretnéd,hogy ő is hasonlóképp érezzen nemlehet?:)...próbálj meg nyugodt lenni:)az is lehet,hogy csak te érzed ennyire gázosnaka helyzetet:)próbálkozz,ismerkedj a csajjal:)sok sikert
2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hááát, nem vagy hülye, csak érzel valamit iránta, előbb tisztázd magadban az érzéseidet
2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó de ez normális ez a sok érzés?
2009. júl. 1. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye..ezt mind belehet tudni a szerelembe..legalábbis miközbe beszélsz vele nem jár az az eszedbe h nehogy rosszat vagy hülyeséget irj/mondj neki?:D
2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát... mondhatjuk, hogy normális.:D Biztos vannak még ilyen srácok, de ritka.:) Azért próbálj meg kicsit jobban bízni magadban.
2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze hogy normális (nem tudom ez az első csaj akivel járni fogsz?) amúgy mindenki másképp kezeli, nem tudod hogy bejössz e neki, és össze vagy zavarodva, próbálj msn-en puhatolózni, és ha már az jobban megy akkor akár hívhatod is és talhattok is;)
2009. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát az önbizalmat ne is említsétek abból nekem gyógyszer kéne annyira hiányos vagyok belőle és igen ez az első csaj akivel lehet járni fogok de már kicsit puhatolóztam és nem akar barátot meg hát nem vok oly szép de van sok nő és annál több remény.
2009. júl. 1. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
én vagyok a 22.20-as mivel még az egész élet előtted áll ezért semmi gond (egyszer mondta nekem valaki, hogy nem éri meg gyötrődni emiatt ha mondjuk kosarat kapsz, vagy ha szakítanak veled, mert ha körbenézel akkor is sok esélyed van,) ha nem jön össze akkor is találsz olyat akivel úgyis sikerül, mindig van első alkalom, önbizalom hiány.. hát emiatt szúrja el mindenki, ha jófej vagy, és msn-en többet dumáltok ott beléd szeret akkor bárhogy is nézel ki akkor se lehet illúzió romboló, hacsak nem olyan a csaj hogy neki a lényeg a külső. meg ha körbenézel akkor biztos találsz "csúnyább" embert nálad(ezzel nem azt mondom hogy csúnya vagy, max kicsi az önbizalmad, általában azok a helyesebbek akiknek van önbizalmuk)
2009. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!