Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom, hogy "kezelni" a szépséget?

Figyelt kérdés

Elég fura vagyok rájöttem.

Kamaszkoromban nem tudtam kihasználni az adottságaimat, szimplán harcias típus voltam, jól kijöttem a fiúkkal, szerettem verekedni, meg minden. Valahogy rögzült, hogyha utazok, és valaki néz, akkor figyeljem, mert lehet, hogy támadni fog, és elemezgetni kezdem a helyzetet, hogyan tudom magam megvédeni és mivel.

Na azért azóta felnőttem, és sikerült összebarátkoznom a nőies ruhákkal, sminkkel, stb. Tulajdonképpen egész jó csajt tudok magamból varázsolni, főleg ha megyek barátomhoz.

Igen ám, de én valahogy hülyén működök, mert amíg otthon simán tetszek magamnak a tükör előtt, amint kilépek az utcára, és teszem azt megnéznek, gondolom azért, mert tetszek nekik, bennem elsőként nem ez merül fel, hanem hogy szent isten, most "szép vagyok" és biztos ki sem nézik belőlem, hogy meg tudom magam védeni, és meg fognak támadni, és konkrétan próbálok minél utálatosabb, gyilkosabb fejet vágni, hogy messziről kerüljenek el.

Utólag persze rájövök, hogy valszeg szimplán csak megnéztek, és senkinek nem állt szándékában az életemre törni, de valahogy ha ki vagyok csípve én bekattanok, nem tudok normálisan ránézni az emberekre, mindenkiben potenciális támadót keresek, és szerintem egyáltalán nem is vagyok vonzó így, mert tuti kiül a tekintetemre ez az egész.

Ez valami egyedi eset, más volt már így esetleg, mit lehet ezzel kezdeni? :D

21L


2012. jún. 4. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen korszakom,de kinőttem.Én annak tulajdonítom,hogy apám gyakorta mondta,hogy ez nem jó rajtam,meg az sem...És elhittem hogy én nem kellek senkinek és nem vagyok szép.Ha van egy barátod,akkor tuti szép vagy neki és ez a lényeg nem? Az életedre meg nem biztos hogy pont az utcán fognak fényes nappal.Győzzön az észérv a fantázia felett ;)
2012. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jó jel, h ennyire félsz az emberektől. Vertek kiskorodban? Vagy tartottak rettegésben tesók/haverok/szomszéd gyerekek/osztálytársak?


De az is lehet, h a férfiaktól félsz, mert elvehetik az ártatlanságodat (?), mert amikor rád néznek, akkor tudod, h nem kislányt látnak, hanem nőt és nem tudod kezelni ezt, és ezért úgy adod le az infót az agyadnak, h "hú biztos meg akar erőszakolni". Mi lenne, ha beszélnél erről egy hozzád közel álló személlyel, aki jól ismer téged? Mert így látatlanban elég nehéz megítélni, mi válthatja ezt ki nálad.

2012. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vertek, nem is tartottak rettegésben, még ha kötekedtek is, én gyerekként is összeverekedtem fiúkkal, mert nem féltem a fájdalomtól.

És nem is félek a pasiktól, úgy összességében, szóval jól kijövök a srácokkal, van barátom, és annak például mindig örülök, ha ő megdicsér, nem is tudom miért van ez így...

Tényleg ötletem sincs. Talán túl sokszor láttam/hallottam eseteket, hogy a szép vagy gyengébb lányokat vették célba, mert könnyű célpontok voltak. Általában a sorozatokban is mindig nő az áldozat. Mintha a nők egyetemlegesen életképtelen magatehetetlen kis izék lennének. Én meg nem akarom, hogy ezt gondolják rólam. Nem akarok célpont lenni. És ha rám néznek, ilyenkor mindig úgy érzem magam, mint egy célpont, egy potenciális zsákmány a ragadozó szemében, csak nem épp hódítási szempontból.

2012. jún. 4. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha ezt hinnék, miért zavarna, ha te tudod, hogy tévednek?
2012. jún. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!