Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét dolog úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog úgy ismerkedni, hogy másba vagyok szerelmes és mindig ő lenne a tökéletes?

Figyelt kérdés

Még egy ilyet nem találnék aki ennyire megfelelne, szeretnék ismerkedni, de nem akarok átverni senkit. Olyat keressek akivel csak szeretnénk egymást nem egymással képzelnénk el a jövőnket? Nem tudom mit kezdjek a szerelmi életemmel. Nem egy könnyű kis nőcske vagyok aki összevissza flörtöl és kavar idegenekkel.

20/N


2012. jún. 4. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Hát én azért szoktam ismerkedni közben, de mindig úgy jön ki, hogy ő sem olyan, mint Ő.

Inkább hagyom had sodorjon az ár.

2012. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szemét, biztos van valami akadályozó tényező amiért nem azzal vagy akit a tökéletesnek képzelsz el. Ha megismersz valaki mást, attól még nem feltétlenül kell oda is adnod magad neki. Ha szeretnél ismerkedni akkor ne fogd vissza magad. :)
2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok (másfél éve), de ismerkedem, és szépen lassan megdől az elmélet, hogy nincs másik olyan, mint ő. Te is bízz ebben, és gondolj arra, hogy oka volt, hogy vége lett.


24/N

2012. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy valakit találtam akit el tudtam fogadni rajta kívül, többi csak megerősített, hogy nincs nála jobb. Nem szeretnék úgy kapcsolatba kezdeni, hogy nem vagyok szerelmes és nem érzem, hogy ő kell és senki más.
2012. jún. 4. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy titkos, nagy szerelme. Mindenkinek. Ne stresszelj ezen. (A hevesebb fajta, amikor újra felbukkan ez a nagy Ő, képes felborítani egész addigi életét miatta, a másik fajta az, aki csak egész életében szomorú legbelül, hogy lemaradt a nagy Ő-ről.)
2012. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!