Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiuba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiuba, és ugy érzem kölcsönös a dolog mennyi idö utan mondja egy pasi meg, hogy szerelmes? Becézni szokott kicsim, édesem, tündérem.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? :D
2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Becézgesd te is, és ha nyomulni fog (fogdos, meg akar csókolni), akkor valószínű, h tetszel neki. Ha csak nem kihasznál...
2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
30n 33f 1honapja vagyunk együtt
2010. jún. 9. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomról már 2 hét ismertség után lerítt, hogy belém van zúgva, és kb akkor mondta először, hogy szeret. Ez immáron 2,5 éve, de most is ugyanúgy néz rám, mint akkor :) Viszont pl. egyáltalán nem becézzük egymást... A pasitól függ, hogy mennyire meri kimutatni az érzelmeit. Ha már együtt vagytok 1 hónapja, és érzed is rajta, akkor talán nemsoká mondani fogja :)
2010. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amég a nők azt várják el h a pasi kezdeményezzen.. (ha a csajnak tetszik a pasi) addig ne is várjanak semmit.. mert ugyse lesz belle semmi ;)
2010. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk,volt szex is, csak az a bizonyos szeretlek szó nem hangzott el...nem várok én rá mindenben szoktam kezdeményezni,de jól esne ha ö mondaná ki először :)
2010. jún. 11. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt jól jegyezd meg: egy férfi nem mondja egy évnél korábban,hogy szerelmes beléd,mert azt hiszi,hogy kikosaraznád...mond el te neki!!


35/l

2010. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyeneket hisznek?De nekem mondták már más pasijaim hamarabb persze akkor még fiatalabb voltam.Nemrég léptem ki egy 7 éves kapcsolatból.Az a baj, hogy én sem akarom elijeszteni azzal, hogy szerelmet vallok neki :)
2010. jún. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!