Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elriasztja a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elriasztja a pasikat?

Figyelt kérdés

Az van,hogy D-s melltartót hordok amivel nincs is gondom,de a mellemen valamiért terhességi csikok vannak...gey fiú oszt társam meg is jegyezte h ez undorító...Szerintetek?

L/15


2012. jún. 5. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert hülyék :D egyszer még nagyon fogják szeretni, hidd el :) bár nekem "csak" 85 C, de attól még tudom h jó ez igy :)
2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azu osztálytárad ezt h látta meg? megmutatttad neki vagymi? -.- 15/L
2012. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kapunk képet, könnyebb lesz megítélni :-)
2012. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem mutattam meg csak mikor uszás órán kilátszott pár csík a bikini alól..
2012. jún. 5. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig 1 db olyan 15 éves gyerek szólt be neked, aki eddig csak szilikonos melleket látott a pc-jén. Szerinted?
2012. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem szépek a csikok a bőrfelületen, ilyen akkor van ha pl. hirtelen nőtt nagyot a melled. Sajnos nekem is van pár ilyen, már nem látszik annyira, mint régebben. A barátom észre sem vette szerintem. De azért 15 éves korba D-s melltartó elég nagynak számít szerintem. 20-23 éves korodig még bőven fejlődhetsz és nőhetsz tovább...Túlsúlyos is vagy amúgy? Azért vigyázz vele, érdemes eljárni edzeni, és nem enni sokat, mert könnyen előfordul hogy pár év múlva már lógni fognak és nem lesznek szép kerekek...
2012. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pff... xD
2012. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok túlsullyos 165cm vagyok és 53kg...de nem merek kivágotabb felsőke húzni vagy bikinit mert félek h undoritonak találnak.nekünk ebben a félévben kezdödött az úszás és csak egyszer úsztam emiatt.
2012. jún. 5. 15:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Csiszold le a csíkokat róla.
2012. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
LOL :D
2012. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!