Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elítélik a nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elítélik a nőgyűlölő pasikat, azokat nem ejtette pofára még senki a másik nemből?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenki hallott a lányok mai nagyképű, egoista stílusáról, amivel az úgymond általuk "nyominak" tartott srácokkal elbánnak, akkor miért nem lehet érteni, hogy ezért sajnos reális okokból kialakulhat nőgyűlölet?

2012. máj. 29. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer ejtik az embert pofára, hajjajj, mesélni tudnék.

Ettől még nem gondolom azt, hogy úgy is minden csaj szemét lesz velem, nem útálom mindet. Legfeljebb azt a bizonyost... egy ideig.

Aztán túllépek rajta.


Egyrészt nem vagyok homár, hogy ne szeressem a nőket, másrészt időről időre jön egy tündér vagy angyal, akiért érdemes próbálkozni.

2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ejtettek, nem is egyszer. De ezért sosem utàlnám azt aki nem tehetett róla. Abszurd lenne nagyon.
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
2# OMG
2012. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
egyszer lenn egyszer fenn! ma veled ba*szik ki egy csaj, a jövő héten te bas*zol át kettőt és bummm így lesz Magyarországon ennyi lelkisérült, depressziós idegroncs! de ha nem így lenne akkor a szerelem, szex témakör forgalma a tizedére csökkenne.
2012. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
amúgy meg ez is csak természetes kiválasztódás. ha nem tudsz túllépni a nyomorodon amit egy piszkos kék szemű és hosszú barna hajú kis kur*va okozott akkor egyszerűbb ha szaporodás helyett inkább elsétálsz a Tajgetoszig...
2012. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Alapból kételkedni kell mindenben amit mondanak. Akkor nem érhet meglepetés. Bízni meg a kutyákban kell, ott nincs színház.
2012. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
héhaver olyan jól elmondta.Miért kell leszivják azok a rendes, jóravaló, normális csajok akikkel még soha nem volt dolgod, mégis úgyanugy kezeled őket mint a múltbeli nőt aki átvert.Igen egyre több az ilyen beképzelt, genyó csaj, azokkal lehet igy viselkedni.
2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj hogy a csajok 90%a ilyen, a maradék 10%kal meg nem találkozik az ember, max véletlen.


Ami az első írt azzal csak annyi a gond, hogy a legtöbb csaj külsőleg angyalnak látszik, de belül egy morcos, besavanyodott, vén boszorkány. És ez csak idővel derül ki!


Amúgy meg nem szerethetünk mindenkit, én is elítélem azt a 20on évest aki az apuci ferráriával menőzik, életében nem dolgozott még 1 percet sem, és naponta új nővel dug. Ezek után, több mint való, ő is elítél engem ha elküldöm a viselkedéséért a jó k*rva anyjába!


Nőgyűlölet azért alakul ki, mert míg valaki elsőre megtalálja élte párját, addig a másik a 40. legunalmasabb nőt fogja ki, aki csak azért megy el randira mert nincs semmi jó a tv-ben. 40ből 0 az 40 ből 0. Semmi se garantálja azt hogy 50ből lesz 1, vagy 150 ből lesz 1.

2012. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nőgyűlölet azért alakul ki, mert míg valaki elsőre megtalálja élte párját, addig a másik a 40. legunalmasabb nőt fogja ki, aki csak azért megy el randira mert nincs semmi jó a tv-ben. 40ből 0 az 40 ből 0. Semmi se garantálja azt hogy 50ből lesz 1, vagy 150 ből lesz 1."


Ez van, az életben még kell szerencse is.

2012. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
a nőgyülölet azért alakul ki, mert nem vagy hajlando tenni azért, hogy kellj a nöknek. Mondjuk a legtöbb emberen már nem segitene, ha kigyurná magát, ha pénze lenne, mert pl ha magamba nézek én is arra játszanék hogy visszaszopassam a lányokat, és visszaadjam ártatlan lányokra azt a sok keserüséget amit én kaptam. Ez igy fer.
2012. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!