Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
Eléggé elvagyok keseredve.... Az a helyzet, hogy szűz vagyok amúgy 21 éves lány. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de tény, hogy jó alakom van, semmi bajom nincs magammal. Lett volna sok olyan fiú akivel le feküdhettem vna, mégse mertem megtenni, mert olyan nevelést kaptam itthon ami miatt nem thet meg, csak házasság után. Viszont már ebbe kezdek beleőrülni, ls nem birom sokáig. De tudom, ha megtenném, akkor a szüleimmel szemébe sem mernék nézni. Jelenleg nincs barátom, vele nem ez miatt lett vége, ő várt vna rám. Egyszerűen kétségbe vagyok esve, mert volt már olyan fiú is az életembe akinek tudom hogy csak erre kllettem vna, de szerintem nem lehet igy felfogni az életet. Nem lehurrogásokat, csak normális válaszokat kérnék. köszönöm szépen!
2012. jún. 5. 15:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
most nézem a hibákat, gyorsan gépeltem :(
2012. jún. 5. 15:25
 2/14 DiMalto ***** válasza:

Ha minden döntés előtt azt nézed h a szüleid mit fognak hozzá szólni lehet h elég sz.r életed lesz....

(bocs az alpári fogalmazásért)

2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vagy írj privátot és megoldjuk a problémád, ahogyan te szeretnéd
2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igy elni az biztos ,hogy nem lehet!

21 vagy , ami jólesik azt tegyed.

Ez mekkora hülyeség ilyen nincsen

Ezt a felfogást dobd el "kincsem"


Hali én voltam az ismeretlen nevű ember

A világon elő legjobb rapper.

:)

2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
beszélgetni élőben szokás, úgyhogy beszélgethetünk.
2012. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazából, ha nem vallási okok vagy ilyesmik, akkor a te döntésed, hogy mikor érzed elég érettnek magad, ahhoz hogy lefeküdj valakivel.

Na meg sok szép lány járkál az utcán akik valójában még szüzek. Vagy a "tisztességük" végett ez a jobbik eset a másik eset a személyiség lehet az oka. Mint mondtad te ragaszkodsz a házasság utáni egyesüléshez, de ehhez meg kell találnod azt a férfit aki szint ilyen nézeteket vall.

Manapság - 21sz. - az emberek nem gondolkoznak így, sőt sokan hosszú évekig élnek együtt a házasság előtt. A másik eset a kora házasság mert a válás lehetősége mindig ott vagy.

Mi csak beszélgetni tudunk veled, de a döntés és a cselekedet joga a tiéd!

2012. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Húzzál ki a parkba beszélgetni! Ez nem chat oldal!
2012. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Gyere erre a chatra: [link]
2012. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetésre vágysz, megoldható. Úgy látom, volt is jelentkező, akinek írhatsz privátot. Csatlakozom hozzá én is, így már eggyel többen vagyunk. :-)

Ha tényleg szeretnél valakivel beszélni erről, biztosan találsz olyat akár itt is, aki meghallgat téged és adott esetben még értelmesen válaszol is. De lehet, hogy már az is sokat segített, hogy kipanaszkodtad magadat. Majd meglátod, jobb lett-e ettől.

2012. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

[link] Itt kiöntheted a lelkedet, ami bánt! Illetve akármit. Tanácsot is adhatok :)

Üdv: Pleekk

2012. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!