Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
Eléggé elvagyok keseredve.... Az a helyzet, hogy szűz vagyok amúgy 21 éves lány. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de tény, hogy jó alakom van, semmi bajom nincs magammal. Lett volna sok olyan fiú akivel le feküdhettem vna, mégse mertem megtenni, mert olyan nevelést kaptam itthon ami miatt nem thet meg, csak házasság után. Viszont már ebbe kezdek beleőrülni, ls nem birom sokáig. De tudom, ha megtenném, akkor a szüleimmel szemébe sem mernék nézni. Jelenleg nincs barátom, vele nem ez miatt lett vége, ő várt vna rám. Egyszerűen kétségbe vagyok esve, mert volt már olyan fiú is az életembe akinek tudom hogy csak erre kllettem vna, de szerintem nem lehet igy felfogni az életet. Nem lehurrogásokat, csak normális válaszokat kérnék. köszönöm szépen!
2012. jún. 5. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De ritka, hogy egy lány szűz, álltalában (mivel egy lánynak csak el kell csábítani egy részeget egy buliban) ez nagyon ritka. Őszintén szóval legyél büszke erre és ne szorongj. Biztos van olyan fiú aki tetszik neked,járna veled és egyszer szerelmesek is lesztek. Csak sok a fatökű fiú:D
2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Írhatsz priviben, ha szeretnél, de majd csak este tudok válaszolni.


Annyit azért itt is elmondanék, hogy ez a TE életed, nem a szüleidé, nem a szomszéd Mari nénié. :)

Neked kell úgy élned, ahogy azt TE jónak érzed.


Ez a "dogma", hogy csak házasság után helyes lefeküdni pedig szerintem egyszerűen értelmetlen. Én nem járok templomba (attól még hiszek Istenben), fiú vagyok, szintén szűz, és nem akarok csak úgy akárkivel dugni, de attól még embertelennek tartom ezt a hozzáállást. Ez úgy alakult ki, hogy régen mivel nem volt fogamzásgátlás így a szex nagyrészt gyereket eredményezett. A picinek pedig mint tudjuk családban a helye, ezért lett ez a "törvény", hogy szexelni csak házasság után...

A mai világban azért a szex már nagyrészt örömszerzést szolgál, ami két egymást szerető ember között egyáltalán nem rossz dolog. Szóval gondold át ezt, ha neked nincs ellenérzésed ezzel kapcsolatban, akkor ne várj vele esküvőig.

21/F

2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nagyon dicsérértés az a felfogás, hogy csak a házasság után a szex. csak két nagy probléma van vele

1; mi van, ha nem illetek össze? egy életen át úgy éltek egymás mellett, hogy nem tud téged kielégíteni, vagy egyáltalán nem is akar? a válás meg a második pont

2; mivel családod az említett felfogást képviseli a válást, pláne, ha egyházi az esküvő (és miért ne erről lenne szó) akkor az felbonthatatlan! ja, hogy polgárilag fe lehet? de egy hithű katolikusnak az nem igazi válás, neki mindig is megmarad az egyházi a lényegnek....


szóval a helyzeted nehéz. (nem gondoltad volna ugye? :-) )


és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy míg a lánynak tényleg szűznek kell maradnia, mert nála látszik is a dolog, addig a fiú már nyugodtan kipróbálhatja magát... persze van az az eset is, hogy a lány magának elveszi a szüzességét, "sportbalesetet" szenved... és jöjjön rá a leendő férj - kellő Kegel gyakorlat után,- hogy nem ő az első :-)


de nem reménytelen! :-P

2012. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megértelek, én sem bírom már szex nélkül.


22f

2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!