Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan kellene tekintenem egy nőre?

Figyelt kérdés

van egy olyan érzésem, hogy nem tudok úgy tekinteni a nőkre , mint más férfi társaim. Ezt abból gondolom, hogy most 25 évesen ( negyed évszázad) is ott tartok, hogy eddig még nem csókolóztam és nem is voltam senkivel. Szóval nyilván nem úgy állok a témához mint ahogy kellene. Azt sem tudom mi ennek az egésznek a folyamata. mármint mi számít normális közeledésnek egy ismeretlen nő felé? meg egyáltalán hogyan tudok eljutni egy helló-tol egy csókig vagy bármi olyanig , amitől érezhetném a csajt . Lehet kicsit furán hangzik, de útálom azt hallani egy csajtól, hogy legyünk csak barátok, de közben bárhogy is akarok normális viselkedési keretek között barátnőt szerezni, sosem tudok továbbjutni egy barátságnál. Azt mondják , hogy a szüzek keze nem érint, én úgy érzem, hogy ez igaz rám is , szóval nem nagyon szoktam megérinteni a nőket , mert nem tudom, például helyénvaló - e egy adott helyzetben megérintenem a csajt vagy megsimogatni. Persze vágyom rá, de mégis valahogy nem merem megtenni, mert illetlenségnek érzem. pedig lehet nem is lenne az. nem vagyok egy hullámhosszon velük.

tud valaki valahogyan segíteni?



2012. jún. 5. 16:35
 1/9 cashy1987 ***** válasza:
próbáld meg a férfiakkal :D
2012. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szüleid jóban voltak/vannak egymással? Az is lehet, hogy nem volt meg a normális család/szülőkép, emiatt nem tudod, hogy mit-mikor-hogyan kellene csinálni. Én is így vagyok, csak pár évvel fiatalabban. Két lehetőség: buliban egy éjszakás kalandba keveredsz / elmész egy k*rvához. Ez feloldana benned elég sok gátat.
2012. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem vágyok férfiakra és nincsenek hasonló vágyaim.

szüleim jóban vannak és mindig is jóban voltak.

Ha rib@nchoz mennék, az megoldaná részben a problémámat , de milyen már , hogy egy ku*va vette el a szüzességem? Buliban is max csak beszélgetni szokta a csajokkal, pedig légszívesen átölelném és csókolnám . Mint ha lenne bennem egy fal, ami nem engedi, hogy áttörjem. Egyszerüen fogalmam sincs hogyan hozzak lázba egy nőt. Hogyan érjem el, hogy vágyjon arra , hogy megcsókoljam és én miből jövök rá , hogy igen , őt most megcsókolhatom . Lehet elromlott bennem valami ?

2012. jún. 5. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy elromlott-e benned/bennünk valami, de nincs más választás, tapasztalatot valahogy szerezni kellene és ez tényleg feloldaná kicsit az embert. Ha buliban jön össze, akkor még sikerélmény is lesz, hogy kötélnek álltak.
2012. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát a szüleid jóban vannak..De szeretik is egymást?(ja mint embert...) Vagy szerelmesek egymásba?Ki szokták mutatni az egymás iránti érzéseiket?Mert ha ezek az alapvető dolgok hiányoznak akkor nyilván nem volt kitől példát venned.Vannak testvéreid , ha igen , ők is hasonló helyzetben vannak csajozással/pasizással , mert ha nem akkor tudnál tőlük tanácsot kérni.Nem valószínű, h te vagy az oka a dolgoknak, de annál valószínűbb , h valamiféle múltbeli traumát (vagy csak egy olyan kellemetlen szituációt amit te traumaként éltél meg) nem tudtál magadban helyrerakni.Egyébként önképpel hogy állunk? Elégedett vagy magaddal mint külsőleg, mint belsőleg?Tehát jól érzed magad a bőrödben?Vannak barátaid tőlük nem tudsz tanácsokat kérni?Egyébként nem olyan bonyolult szerkezet egy lány, viszont leginkább az erőt sugárzó, biztonságot nyújtó, magabiztos fiúkat szeretjük.

Ennek ellenére , h ilyen tapasztaltnak tűnök, jó pár évvel fiatalabb vagyok nálad:)

Válaszolj!Vagy kommentbe vagy üzibe:)

2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, szüleim szeretik egymást , szoktak csókolózni , meg simogatás , meg ilyenek, éjszakánként néha-néha áthallatszik egy -egy nyögés , szóval azt hiszem , hogy normális a szerelmi életük.

Van 2 öcsém , egyiküknek sem volt még rendes kapcsolata , bár az idősebbig egyszer elment találkozni egy kocka csajjal, akit Metin-en szedett fel és megdugta, dee azt hiszem enyi a történet ( ezt is véletlen tudtam meg ) Vannak barátaim, de akik igazán bizalmasak , azok hasonló szituban vannak, mint én bár az egyiknek egy ku*va vette el a szüzességét a másiknak egy dagadt csaj, de lényegében náluk is ennyiben állt meg a történet , normális kapcsolatuk nekik sem volt . Én valamiért bevonzom az ilyen embereket magam köré , mindig azt hiszem róluk, először , hogy menő arcok, meg vágják a csajozás témát , de kajakra az összes haverom lúzer mint én ezen a téren. Amugy a külsőmmel nincs problémám, bár régen dagadt voltam és azt hittem ezért nem jön össze semmi , de mára már meg vagyok elégedve a tömegemmel is és a külsőmmel általában , de ugyanott tartok mint pufi koromban. Belsőleg , hát nekem is vannak rossz tulajdonságaim és rossz szokásaim, mint oly sok más embernek, lehet itt lehetnek problémák . Szóval ott van az önbecsülésem . Mégis mennyire becsüljem magam, amikor még egy nőt sem tudtam annyira ,,felhúzni" , hogy legalább jelét adja a dolognak. Persze lehet jelét adta a dolognak , csak én nem vettem ezt észre . Ezek után valahogy lenézem kicsit saját magamat , hogy még erre sem vagyok képes . pedig nálam rondábbnak, kövérebbnek , és nálam százszor buckóbbaknak is összejött valamilyen kapcsolat. sőt még az egyik nyúlszájú ismerősömnek is volt komolyabb kapcsolata aki egy gyerekkori műtét miatt műtéti heggel rendelkező eltorzult szájjal él. szóval amikor vesztesként tekintek magamra úgy érzem ezek után reálisnak tűnik ez. Múltbeli traumára nem emlékszem , de kellemetlen helyzetre igen . Mivel hogy ez a helyzet szexuális töltetű lehetséges lenne, hogy ez az oka , de nem olyan vészes dolog, úgyhogy ezt is kizárnám. Mondjuk kb 14 éves koromtól 20 éves koromig elég aktívan próbálkoztam a nőknél, de általában kosarat és a ,, Maradjunk csak barátok" (már-már kedvencem) szöveget kaptam . Lehet ez azért volt , mert olyanoknál próbálkoztam , akit már azért ismertem egy ideje és nem full ismeretleneknél. szóval ez eléggé bántott és inkább abbahagytam a próbálkozást , mert úgy tűnt mintha senki sem akarna . persze ha olyan helyzet alakult , vagy megismerkedtem egy olyan lánnyal , mikor időszerűnek éreztem , megpróbáltam valahogy bevágódni, de nem jött össze. Már nem is tudom hogyan közelítsek egy lány felé, hogy ne akarjon a barátok legyünk csoportba rakni. Az jobb lenne , ha meg se szólalnák, csak lekapnék egy csajt, amelyik épp megtetszik? Nagyobb sikerem lenne úgy vajon?

2012. jún. 5. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben azt csinálnám, hogy pl. írtad, hogy buliban szoktál beszélgetni csajokkal. Namármost, ha beszélgetsz vele és látod, hogy nem akar menekülni és szívesen dumál veled (gondolom ezt azért észreveszed...ugye?:) ) akkor hosszabb-rövidebb beszélgetés után megcsókolnám :D Max. megpofoz, de legalább megpróbáltad :D És ahogy itt olvasgatom a kérdéseket/válaszokat, viszonylag sok lány szokott idegenekkel smárolni bulikban, persze vannak kivételek :) Esetleg igyál előtte valamit, hogy bátrabb legyél :D 24/L
2012. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ és az útmutatást :)
2012. jún. 5. 20:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés is megoldódott :D
2012. aug. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!