Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Maradnátok szívesen az utolsó férfiként a bolygón?

Figyelt kérdés
Csajok véleményét is várom, hogy mit szólnának ahhoz ha csak egy férfi maradna a világon.

2012. febr. 24. 07:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindegy, mert akkor se kellenék egy nőnek se.
2012. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
hány nővel maradna együtt?:D szerintem nincs az a férfi aki ennyi nőnek el akarja viselni a hisztijét... a háremre is nem hiába vigyáztak az eunukok :D
2012. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

"Nekem mindegy, mert akkor se kellenék egy nőnek se."


Hát persze olyan pasi nekem sem kéne akinek nincs önbizalma!

Miért becsülöd ennyire le magad?

23/L

2012. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nanáá ,és ujra benépesiteném a bolygót.:-)
2012. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Túl szép lenne, hogy igaz legyen, de lennék. :D Isten lennék a nők között, félisten helyett. :))
2012. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Isten ments :$ Biztos szettepnenek, vagy letepnek a ... -imat :$ :D
2012. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyszoval felelmetes lenne :$
2012. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Gergo_30F ***** válasza:
62%
elég képtelen kérdés...a lehetőség majdnem olyan ijesztő, mint amilyen csábító...de asszem maradnék. :)
2012. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de nőnek álcáznám magamat, keresnék EGY normális lányt (sajnos manapság az ilyen baromi ritka), előtte felfedném a kilétem, és együtt élnénk a világtól viszonylag távol. Engem nem izgat a világ újra benépesítése a mesterséges megtermékenyítés úgyis megoldaná a problémát, és nekem csak egy lány kell, nem pedig hárem, de az az egy legyen normális és intelligens (újabb tulajdonság, ami sajnos a mai 18-25 éves korosztályban nemre való tekintet nélkül szintén kiveszőben van).


Amúgy kedves kérdező ajánlom szíves figyelmedbe a Szexmisszió című cseh vígjátékot, pont erről a témáról szól.


22/F

2012. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!