Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet teljesen elhülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet teljesen elhülyítette a szerelmének a bátyja. Mit csináljak, nagyon féltem őt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 18 éves lesz ősszel. Lassan 6 éve vannak együtt egy fiúval,de az elmúlt másfél évben eléggé(mondhatni nagyon) eltávolodtak egymástól,szinte még meg sem ölelik egymást,pedig állítólag még járnak.

A csavar az,hogy a fiújának van egy 20(lassan 21) éves bátyja,akihez a barátnőm ebben az időben nagyon közel került.Jó,mondjuk nem meglepő,a srác tényleg,tökéletes külsőleg-belsőleg,mindenhogy,szóval elég kúl:)

De elég rossz életet él,elég kemény cigis,szeret bulikban kicsit többet "inni",meg már a drog is megfordult nála nem 1x. És tényleg nagyon behülyítette a barátnőmet,FB-n is olyan közös képeket raknak föl,hogy aki nem tudja mi van,azt hiszi,együtt vannak.

Nagyon féltem a barátnőmet,hogy rossz irányba viszi,félek,hogy esetleg ő is drogos lesz,vagy vmi,mert már a cigire is rászoktatta,és próbáltam vele beszélni csomószor,hogy ez így nem lesz jó,mert azért sok,hogy nyilvánosan család előtt ölelgetik egymást a fiúja bátyjával,ráadásul mivel a barátnőm szülei kint élnek Amerikába,a bnőm ott lakik náluk,és tényleg,komolyan már együtt alszanak a fiú bátyjával,meg minden,és nagyon durva,de nem hallgat rám,és folyamatosan mondja,hogy ő nincs együtt a Danival(így hívják a "szerelme" bátyját)

De nem hiszem el,ráadásul a barátnőmnek már lassan 3 hete késik a menszesze,úgyhogy mégjobban rettegek,hogy esetleg lefeküdtek,és jajj...

bocs,hogy regény lett,de nagyon félek. kérlek segítsetek,mit csináljak.

17/L


2012. jún. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hát eléggé gáz a barátnőd kapcsolata a sráccal... De, " elég rossz életet él,elég kemény cigis,szeret bulikban kicsit többet "inni",meg már a drog is megfordult nála nem 1x "... ez utóbbi miatt szerintem egyáltalán nem tökéletes a srác... Barátnődet jogosan félted, ezek mellett nem is csoda. Beszéltél a barátnőddel, ezt továbbra se add fel... Próbáld folyamatosan többet! Vagy csak hívd el sétálni, és mondd el mi van. pl. megéri-e ez neki?? meg hasonlók. Nem baj, ha regény lett a kiírásból, inkább az legyen :)

2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszoltál :)

már rengetegszer akartam úgy megbeszélni ezt a barátnőmmel.hogy pl. "menjünk el vásárolni" vagy ilyesmi,de általában azt a választ kaptam,hogy programja van Danival :((((((((((((

az a durva,hogy a fiú,akivel együtt jár,semmit nem vesz észre ebből,szerinte csak barátok....://

remélem észhez tér,mert tényleg kezd eldurvulni a helyzet.....

2012. jún. 6. 08:46
 3/8 A kérdező kommentje:

ja,és azt nem tettem hozzá,hogy a fiú kőgazdag(mármint a Dani) de komolyan.

ha nincs 15 !csak! sportautója,akkor egy se.a többiről ne is beszéljünk.

úgyhogy csak a pénze miatt is tetszhet a lányoknak. de a barátnőm nem ilyen. őt nem hozza lázba "egy-két" luxus Ferrari..............:-(

2012. jún. 6. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

szia kérdező

a tegnapi válaszolód vagyok :) hát nem hagylak egyedül e téren :) ne haragudj, hogy csak most válaszolok... remélem nem baj. próbálok találni valami jó megoldást :) hát igen a mai világban nagy baj a pénz. sok mindenre jó, de nem a boldogságra... sokak azért valakik, mert van pénzük. ám, én köszönöm, hogy válaszoltál :) ha akarsz írhatsz privátot, ha itt jársz :) én küldök neked egyet :)

2012. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.Nyilván csábítja a luxus ez egyértelmű,főleg ha szép lány a barátnőd.

A srác mivel foglalkozik,hogy ennyire csonton van???(csak kiváncsiság).

Fura,hogy drogos a gyerek.De valószínű titkos viszonyban vannak,szexpartnerek szerintem,valószínű csábítja egy sikeres bőséges élet,ami nem csoda,ha minden igaz amit írsz.

Beszélgess el vele erről mást nem tehetsz,de ne fordulj ellene és ne éreztesd,hogy rossz amit csinál,mert úgy jöhet le neki,hogy irigy vagy rá.Támogasd mint barátnődet.

2012. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó : brókerként dolgozik a fiú,meg az apjától is kap havonta x összeget.
2012. szept. 25. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen akkor egyértelmű.Barátnőd gondolom örül,hogy sportkocsiban ülhet,jó pasija van,mert szerintem összejöttek titokban.

Érthető,nagypályával kecsegtető élet.

Annyit tehetsz,hogy próbálj meg beszélni vele,ne bántsd ne ribancozd le véletlenül sem mint ahogy sajnos sokan teszik.

Ha boldog a sráccal ha netalán titokban járnak akkor ne kavarj be,hagyd hadd élvezze a helyzetet.

Ki tudja,hátha bejön a barátnőd élete.

2012. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem pozitívan állni a dologhoz,és örülök,hogy boldog/nak látszik,csak úgy félek,nehogy kihasználja a fiú :/
2012. szept. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!