Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külseje miatt csak barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külseje miatt csak barátnak tudom elképzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nemrég ismerkedtem meg. Nagyon rendes, aranyos, vicces fiú. Van hogy este órákig beszélgetünk facebook-on, elismerem belsőleg az egyik legértékesebb ember akit ismerek. Azt mondja nagyon megszeretett engem és én ettől megijedtem. Olyanokat könnyen visszautasítok, akik eljátszák a húdemenő csávót, de ő más. Viszont külsejéből adódóan nem tudom elképzelni, hogy összejöjjek vele. Alacsony (velem egymagas), kövér fiú...

18/L



2012. jún. 5. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
a barát szöveg rettentő szánalmas.
2012. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h részedről csak barátság jöhet szóbe.
2012. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jéézusom :D
2012. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátod, akkor nincs mit tenni, el kell, hogy fogadja nem tudsz másként tekinteni rá, de ahhoz neked is őszintének kell lenni. Tehát ne játssz vele.
2012. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szögezd le, hogy értékeled, mint barátot de részedről nem lehet több. Ennyi amit megtehetsz.
2012. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A barátos szöveget tényleg ne add elő, mert annál megalázóbb nem nagyon van.
2012. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy ne játssz vele, szögezd le, hogy csak barátok!!
2012. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
hány centi?
2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vree ***** válasza:
0%

Mondd meg neki hogy ha veled akar lenni akkor kezdjen el kondizni :D


Mondjuk hülye vagy hogy külső alapján döntesz de hát ilyen az élet...

2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Velem PONTOSAN ugyan ez van, mi osztálytársak vagyunk. Nála jobbfej, és hozzám hasonló embert nem ismerek. Viszont nem tudnám magam elképzelni, hogy smárolok vele, és egymás karjaiban andalgunk. Visszautasítottam, és tudtam, hogy ez nagyon nehéz neki, de azóta legjobb "barátok" vagyunk, mindent elmondunk egymásnak. Szerintem a barátság sokkal értékesebb, mint járni valakivel.
2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!