Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem a korosztályomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a korosztályomnak tetszem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Pl. az utcán látom, hogy leginkább 20-25 évestől felfelé néznek meg az emberek. Jó, a korosztályomból is tetszettem már fiúknak (meg csak velük lett bármi komolyabb), de túlnyomó többségben nem ez a jellemző.

Nem csak én látom így, más is mondta már.

Mondták már, hogy idősebbnek nézek ki, de csak 1-2 évvel.

Akkor ez meg miért lehet?



2012. jún. 6. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 20-25 éves pasik szeretik megnézni a 'kiscsajokat', a 'friss húst'... De ne akarj tőlük semmit!
2012. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor a fiatalabbak kit néznek meg?:D
2012. jún. 6. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
az idosebbeket par evvel :D
2012. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, ez valóban így van. Válaszolva a másik kérdésedre, a fiatalabbak meg pont, hogy az idősebbeket nézik meg, sőt 18-19 éves kor környékén meg szó szerint minden valamire való nőt megnéznek (nem csoda, hiszen 18 és 21 éves kor között tetőzik egy srác tesztoszteronszintje). :) 19/F
2012. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van. A 20 év feletti pasik a 'friss húst' nézik. Ahogy mondják (sok pasitól hallottam sajna): Ez jó, mert még őszintén sikolt...

A fiatalabb pasik meg az idősebb nőket nézik, mert 'de jó volna egy idősebb nővel lenni, ő tudja a dolgokat, és bevállalós'

De ettől függetlenül a fiatal srácoknak nem nagyon jön össze az idősebb nő, így maradnak kapcsolat céljából a kb korosztályuknál.

De Kedves Kérdező! Ne akarj semmit az idősebbektől!

(első voltam)

2012. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt nem a "friss hús" dologról van csak szó!!! Én azért nézem meg inkább a fiatalabbakat, mert azok még nem rendelkeznek sztereotípiákkal, nincsenek besérülve és jó esetben nem bánt még el velük xy és nem fogom ezt hallani tőlük ha randira viszem őket...ergo nem rendelkeznek a "minden pasi bunkó" beállítottsággal.


F/29

2012. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azért nézem meg a fiatalabbakat, mert testileg nagyon ott vannak, feszes a bőrük, minden egyben van rajtuk, nem lóg nekik semmilyük. Viszont tovább ennél nem szoktam jutni, mert kb 2 mondat erejéig tudok elviselni egy átlagos 20 év alatti nőt.


24F

2012. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a másik meg, hogy olyan nagyon jó 20-as csajok meg nem járkálnak az utcán, mert ők kocsiban ülnek. :)
2012. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!