Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön, de nem tudom hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, és tudom hogy én is tetszem neki, de ő nem tudja, hogy tudom, és szerintem nem meri bevallani, pedig én járnék vele.Mit tegyek?

2012. jún. 6. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hallottam ilyen fiatal korban a "zöld jelzés" a legegyszerűbb. Adj neki jeleket. Fogd meg a kezét, öleld meg, adj puszit neki. Ha ő is ad, onnan menni fog. Nem para.
2012. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne mondj semmit, maradj Te a NŐ! a zöld jelzés okos dolog, de ha akar valamit, előbb-utóbb úgyis a tudtodra adja
2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe,csókold meg. Avagy érd el,h megcsókoljon.;)
2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy mond el neki;)
2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csókold meg :)
2012. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj neki, vagy ha már köszönő viszonyban vagytok, akkor adj neki puszit köszönésnél. Valahogy éreztesd vele a kölcsönös vonzalmat. Mosolyogj rá, meg jelezd neki, hogy kedveled a társaságát.
2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk mind a ketten.
2012. jún. 6. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Zöld jelzéses a szitu. Szóval magadtól adj az arcára puszit néha. De ne köszönésnél. Mármint, ott is, de elsősorban mindenképp amikor nem számít rá.
2012. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért én is félek,és igen érdekes lenne csak úgy megcsókolni.
2012. jún. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!