Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket, ha egy fiú olyan mintha be lenne szívva?

Figyelt kérdés

bármilyen a helyzet, mosolygok.

néha röhögőgörcsöt kapok.

alapjában véve lassú/lomha a járásom, de ha dolog van olyan vagyok mint a villám.



2012. jún. 6. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szemely szerint engem zavar.
2012. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és engem bírnak a csajok :D
2012. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak a tekintetemre mondták, hogy olyan, mintha be lennék szívva. Ennél szebb bókot soha!
2012. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2012. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk azért én láttam már beszívott embert, de kicsit sem hasonlítok rá, mondjuk az lehet a gond hogy mosolygok sokat.
2012. jún. 6. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
gyagya benyomást keltesz? ha nem, akkor nem zavar
2012. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy, mint egy retardált, akkor zavarna.. HA szimplán csak olyan vagy, mintha be lennél szívva, és sokat vigyorogsz, az nem baj. Mondjuk a lomhaságot nem csípem, én mindenhova szaladok, ezért baromira tud idegesíteni, ha valaki nem tud lépést tartani velem... :S Mondjuk majd 1 méteres lábakkal nem csoda :D Szívj be egyszer, videózd le az előttét, meg a közbent, és akkor meglátod milyen a különbség :))
2012. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem zavar :)


(viszont a fogyatékos kulcsszavaid igen!)

2012. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen

.. attól függ milyen szinten vagy ilyen... a volt barátom is ilyen volt...

VOLT.. mert sajna rohadt bosszantó tudott lenni... :/ :D de minden ember más! Úgyhogy annyira rossz nem lehetsz mint ő XD

2013. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!