Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket, ha egy fiú néha úgy viselkedik mint egy óvodás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezalatt mit kell érteni?

Irj szituációkat

2012. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zavar, nem is kicsit... de ha óvodásként viselkedik, óvodásként is kell bánni vele, mindjárt leesik neki.
2012. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hogy a francba ne zavarna???
2012. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
naná, hogy zavar. a barátom is így viselkedik, ha velem van, és nagyon bosszant. de ha szólok neki, hogy fejezze be, még neki áll feljebb...
2012. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen,zavarna
2012. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először is milyen korosztályról van szó?
2012. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát óvodásnál lehet úgy fogalmazni hogy vicces.

nem tudok annyira konkrét példát mondani, mert minden magától jön, és nem tudok rá visszaemlékezni hogy miket mondtam. mindenki mosolyog aki hall az biztos. ebből indulok ki, hogy ívet csaltam valaki arcára, rossz ember nem lehetek XD Természetesen, ha nagyon komoly vagyok, akkor az a kérdés hogy: mi a baj?. ha meg vicces: elmentek otthonról? Most akkor kérem szépen mit csináljak?:D


olyan viccesen fogalmazok vagy hogy is mondjam. beleélem magam a mondanivalómba, és sokszor szerintem hülyének néznek.


Amúgy az jó hozzáállás, hogy leszarom ki mit gondol rólam, és azt teszem amit szeretek?

22éves korosztályról van szó.

2012. máj. 6. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát hallod amit az utolsó kommentbe írtál az rám is nagyon illik. Ugyanis amikor a jobbik felemet mutatom akkor általában összehúzzák az emberek a szemeiket, ellenkező esetben meg pletykálnak rólam hogy ilyen meg olyan fura fazon vagyok stb... De egyesek szerint ezt sokszor csak irigységből teszik vagy nem is tudom... Hát figyelj én azt tudom hogy még ha nem is tetszik nekik akkor is önmagamat adom, az önmegjátszás amúgy is csak újabb okot jelent nekik hogy miért ne ismerkedjenek veled, stb.
2012. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Engem nem zavar és a barátom is ilyen. Ha valakit szeretünk akkor az ilyen apróságok nem számítanak. De minden lánynak bejön ha egy pasi meg tudja őket nevettetni, úgyhogy ha nem viszed túlzásba, kifejezetten jó tulajdonság.
2012. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem totál zavar, ha ez az óvodás viselkedés a bunkóságból gyökerezik. De ha enyhén édes és jók a poénjai, akkor még jó pontnak is számit.
2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!