Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy békítsek meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békítsek meg valakit (17/F), aki annyira haragszik rám, hogy látni sem akar többet? 16/L

Figyelt kérdés
Viszont azt sem tudom miért haragszik, mert nem mondja el. Kérdeztem, de összevesztünk, közölte, hogy nem is vagyunk barátok, szálljak le a témáról, és hagyjam őt békén. Azóta (több, mint két hete), nem is köszön, és látványosan, feltűnően kerül, pedig minden nap találkozunk.Egyébként ez előtt elég jóban voltunk.
2012. jún. 6. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg barátzónába tetted és nem kért belőle. Hatalmas nagy pacsi a srácnak!
2012. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én nem akartam barát zónába tenni, csak egyikünk sem lépett. most meg...

egyébként meg miért is jár a pacsi? mert nem mert egy kis kockázatot vállalni?

2012. jún. 6. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
nem ismerem a sztorit, több mint valószínű hogy azért viselkedik így mer nem akar barátzónádban lenni. Lehet csak félreértett valamit és azt hitte odatetted nem tudom, mint mondtam nem ismerem a storyt.
2012. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de a kérdés egyébként arra vonatkozott, hogy "hogy békítsek meg..."

de azért kösz, legalább valami okot mutattál erre a viselkedésre

2012. jún. 6. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudod megbékíteni hogyha bepróbálkozol nála, feltéve hogy igaz az elméletem. Félreérthetetlen próbálkozás kell, más esetben azt hiszi szórakozol vele és még elutasítóbb lesz.


egyébként 25/F vagyok

2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ha nem akkor nagyon beégnék XD
2012. jún. 6. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Helyes lány vagy nem?
2012. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
annak remélem magam :) amúgy azt hiszem igen
2012. jún. 6. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mindegy nézd (most ez a szöveg elég b*zisan fog hangzani de sebaj)


Félreérthetetlen alatt nem azt értettem hogy smárold le. Gondolom megoldható hogy úgy találkozz vele, hogy nincsenek ott a haverjai vagy bármely más kompetens személy. Akkor komoly arckifejezéssel félrehívod hogy beszélni szeretnél vele. Semmiképp se csacsogós stílusban.

Ez kellőképp érdekes lépés ahhoz, hogy "hajlandó legyen" veled beszélni (és nem utolsó sorban egy határozott komoly lány aki Téged (mármint a srácot) így félrevon baromi szexi, szerintem. Megkérdezed tőle hogy mi a probléma. Nem ismerem, nem tudom mit fog mondani de közölheted vele hogy neked tetszik és mondja meg mégis hányadán álltok. Lehetőleg nézz a szemébe és ne röhögcsélj közben. Ha megint barom lesz akkor ennyi volt, nem ér annyit hogy több erőfeszítést tégy. De Sanszos hogy megtörik a jég és pozitív választ ad. A többi rajtatok múlik.


Egyébként lehet azért is elutasító mert szerelmes beléd és azt hiszi nincs esélye (ez az első elméletem némileg módosított változata) és teljes tagadással akar elfelejteni téged. Ez esetben még nagyobb a siker esélye.


persze mindezt akkor érdemes végigcsinálni ha tényleg akarsz tőle valamit nem csak haverkodni.

2012. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszi!

vannak ugyan bonyolító tényezők (pl. az egyik barátja szerelmes belém), de szerintem megpróbálom. csak sok bátorság kéne.

meg az van, hogy egyszer már megpróbáltam, de akkor a haverjaitól akartam félrehívni, és nem mondott semmit. meg állandóan úgy intézi, hogy ne maradjunk kettesben.

2012. jún. 7. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!