Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire ciki lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire ciki lenne, hogy 16 évesen szűz vagyok? És miért vannak el velem jó pasik, ha nem vagyok vékony jó csaj?

Figyelt kérdés
Júliusba leszek 16 éves.Eddig egy barátom volt az is egy hátig,azóta semmi,szórakozóhelyen sok fiú rám van szállva pedig nem öltözöm kurv*san(tudjuk miért..)város legjobb pasijai azt mondják,hogy bejövök nekik,és megfognak húzni.Hát én úgy vagyok vele,hogy szaladhat utánuk minden csaj,akkor sem,még ha jó pasik is!!Szeptemberben kezdtem középiskolát,első héten az volt a téma,hogy ki szűz és ki nem.18 lányból csak 6 az köztük én is.Mára ez vicces számukra,és mindig szex téma,én pedig kellemetlenül érzem magam.Nem nagyképűségből de mindenki elvan,hogy:szép vagy,biztos sok barátod volt,nem is vagy szűz!!Másik dolog:nem vagyok vékony,és nem értem,hogy miért vannak el velem fiúk,még ha arra is mennek..O.o
2012. jún. 6. 19:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hétig * az lemaradt,hogy:suliba kiröhögik,ha szűz vagy,meg ők a menők,és mindig azt mondják:készülj,hogy a pasik nem szeretik óvszerrel,irasd a tablettát meg ilyenek,és egyre szánalmasak..
2012. jún. 6. 19:15
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
én is pont júliusba leszek 16 :D. amúgy szerintem nem ciki. én is szűz vagyok, én nemhogy mondjuk csókolóztam volna, még egy randin sem voltam. az a ciki, ha valakinek ez egy fontos megítélési alap, hogy szűz-e valaki vagy sem. nem ettől lesznek jobbak a csajok és a pasik.
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
B'aszki nálunk soha nem volt téma, hogy ki szűz. Nem is értem, mi a fene köze van hozzá bárkinek is?
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én se értem.Eddig azt hittem túl dramatizálom,hogy ők milyenek de nem.Szó szerint kiröhögnek,hogy :hahahah még nem látott f*szt.. -.-
2012. jún. 6. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok rá hogy még 18 évesen is szűz vagyok :)

Mert én tényleg azzal akarom akit szeretek nem csak azért mert a többiek is...

És most hogy végre rátaláltam a páromra. De még mindig nem érzem felkészültnek magam szóval várok vele.

2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én voltam középiskolás, még a szexuális élet nem volt téma órákon és órák között sem... Kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi! Elk*rvul lassacskán a társadalom.
2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt csak azért mondják, hogy az ő farkukat szopd. kis naiv:D
2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Én 16 éves koromban vesztettem el és szerintem ez a kor tökéletes volt rá. Szerintem te is simán elveszítheted 16 évesen,ha még csak júliusba leszel 16. Vagy ha nem akkor 17 évesen, az is jó kor elveszíteni.

L/18

2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért, melyik kor "rossz" elveszíteni a szüzességet?
2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én srác létemre 19 évesen vesztettem el, pedig nem nézek ki rosszul egyáltalán.

19/F :)

2012. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!