Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire ciki lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyire ciki lenne, hogy 16 évesen szűz vagyok? És miért vannak el velem jó pasik, ha nem vagyok vékony jó csaj?

Figyelt kérdés
Júliusba leszek 16 éves.Eddig egy barátom volt az is egy hátig,azóta semmi,szórakozóhelyen sok fiú rám van szállva pedig nem öltözöm kurv*san(tudjuk miért..)város legjobb pasijai azt mondják,hogy bejövök nekik,és megfognak húzni.Hát én úgy vagyok vele,hogy szaladhat utánuk minden csaj,akkor sem,még ha jó pasik is!!Szeptemberben kezdtem középiskolát,első héten az volt a téma,hogy ki szűz és ki nem.18 lányból csak 6 az köztük én is.Mára ez vicces számukra,és mindig szex téma,én pedig kellemetlenül érzem magam.Nem nagyképűségből de mindenki elvan,hogy:szép vagy,biztos sok barátod volt,nem is vagy szűz!!Másik dolog:nem vagyok vékony,és nem értem,hogy miért vannak el velem fiúk,még ha arra is mennek..O.o
2012. jún. 6. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mert aranyos vagy vagy rohadt humoros xD
2012. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!