Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi élet tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi élet tényleg olyan/hasonló, mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Tehát, d*gnak, isznak, szívnak, stb.. Néha persze tanulnak.

Van valami valóságalapja?


2012. jún. 6. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen egyetem olyan, mint az igazmondó politikus.

Biztos van..... csak még senki nem találkozott vele.

Valóságalapja egyébként van, de azért nem kell készpénznek venni, amit a filmekben látsz :-)

2012. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki d*g, iszik, meg sziv. Aztán miután 3 év alatt se tudják elvégezni az első félévet, szépen hazaszivárognak a koliból. Hány tucat ilyet ismertem...
2012. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként pedig nem, nem olyan mint a filmekben. Ez nem az USA. Pitiáner, keleteurópai, csöves
2012. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 CMD ***** válasza:

Igen, a bölcsészkarok koedukált kollégiumában nagyon is. Meg úgy a koedukált kollégiumok összességében.


Persze meg kell találni az egyensúlyt a tanulás és a bulizás között, de az ember általában azért jelentkezik egy egyetemre, mert érdekli a téma és képezni akarja magát.


Amíg nem megy a bulizás a tanulás rovására, illetve nem hagy ki valaki másnap reggeli, délelőtti (esetleg délutáni) órát a másnaposság miatt, addig szerintem nincs gond a bulizással. Elvégre az este van.

2012. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Theorba ***** válasza:

Én napi 8-9 órát gyakoroltam egy zenei egyetemen, de

néhány tehetségesebbnek elég volt a fele is.

No, most ezek közül is csak elvétve élték a filmek világát.

2012. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem így tapasztaltam,de biztos van ilyen is.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hasonló ja, csak van aki így áll hozzá, és van aki normálisan. Az utóbbiak sikeresen elvégzik, a többiek meg csak az időt és a pénzt pazarolják.
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

egyetemista volnék. És kell tanulni.

De van buli, és olyankor pia is. Meg néha kocsmázunk.

Emellett meg komoly kapcsolatban élek. így ja, rendszeres szexuális életet élek.

2012. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a 2. főiskolámon vagyok mert az előző egyetemen 4 évvel ezelőtt kirúgtak mert nem csináltam szart se, nem is érdekelt az egész :D 1 év alatt 6 kreditem generáltam.

Se ott se a mostani fősulin nincs ilyen pedig elég aktív szociális életet élek, van egy szűk réteg aki csak dug,iszik meg szív de semmi köze ámerikánóhoz. Azt tapasztaltam hogy legjobb csajok is csak azokkal foglalkoznak aki jóképű meg hírdeti magáról hogy mekkora műmájer :)

2012. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!