Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is fordult ilyen elő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is fordult ilyen elő? Ez normális?

Figyelt kérdés

Már most megkérek mindenkit, hogy ne szidjon a korom miatt, a mai világban ez már "normális".

Az a helyzet, hogy nem jött meg ebben a hónapban, persze semmi nincs még veszve. Nem állt még be rendszeresre a menstruációm. Májusban 1én jött meg reggel, Áprilisban 5én reggel, szóval sosem napra, időre, és a 28 napos ciklusra pontosan jött meg. Szégyenlem, de aznap mikor megjött lefeküdtem a barátommal, erősen véreztem pedig. Gumit használtunk természetesen, de emellett még nem is abba ment el. Utána rá két hétre volt megint aktus, utána pedig június 1én. Persze, mindegyik alkalomkor védekeztünk, és nem ment el a gumiban. Tudom, hogy ilyen korban még nem rendszereződik, majd csak 20 éves korom körül, de félek, hogy más. Tudni kell, hogy mostanság szerelmi bánatom van, teljesen feszült, ideges vagyok az iskolában is minden nap. Itthon csak fekszem, esténként pedig sokat sírok, reggelente remegve kelek fel. Ez pedig azt váltja ki, hogy sűrűbben gyújtok rá. (napi 1 doboz) Emiatt borulhatott fel? Alhasi görcseim vannak, és fáj is. Melleim megduzzadtak pont úgy, mielőtt megjön (repedezett két helyen, mostanában így veszem észre, ha megduzzad). Fehérfolyásom szinte leállt mostanság. A nőgyógyászt ma hívtam, de sajnos 28ára kaptam idő pontot.. Addig ha nem jön meg, belefogok őrülni a tanácstalanságba..

Ne haragudjatok, hogy hosszú lett.. Köszönöm!

16/L


2012. jún. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj.Ha tényleg ennyire padlón vagy valóban felzavarhatott mindent.Próbálj nyugottabnnak lenni.Esetleg ha gondolod szívesen meghallgatom problémáid és segítek is ha tudok.Lelki szennyesládának már beváltam .. :)
2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 -=Koldus=- ***** válasza:

"Tudni kell, hogy mostanság szerelmi bánatom van, teljesen feszült, ideges vagyok az iskolában is minden nap. Itthon csak fekszem, esténként pedig sokat sírok, reggelente remegve kelek fel."


A választ véleményem szerint ebben kell keresned.

2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek nem vagy terhes, csak mivel amúgy is ideges vagy, erre is jobban ráparázol. Egyébként kéttel az utolsó szex után már csinálhatsz tesztet, így hamarabb megnyugszol.


Javaslom, hogy igyál valami nyugtató teát, mert csak tönkreteszed magad a sok idegeskedéssel, és persze a cigizés sem egészséges, főleg, hogy ilyen fiatal vagy. Igazából nem az a baj, hogy szexelsz 16 évesen, mert látszik, hogy felelősségteljes vagy és védekezel. Inkább az a gond, hogy nagyon instabil vagy lelkileg, ebből még lehetnek problémáid, kialakulhat valami betegséged. Én is hasonló vagyok sajnos és tapasztalatból beszélek.


24/l

2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*két héttel


#3 voltam :)

2012. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen eléggé felelősség teljesen gondolkozom erről a dologról, és megmondom őszintén, félek is, mert mind a két nővérem hibából esett teherbe 20 évesen. Ezért van bennem ez a félelem. Remélem tényleg a lelki állapotom miatt vagyok most ebben a helyzetben, és nem "más" állapot miatt. Minden estre tényleg megpróbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, és nem felvenni minden problémát.

Röviden a szerelmi bánat annyi, hogy 2 éve szerelmes vagyok, abba a fiúba akivel jártam fél évet, de otthagytam egy másik fiú miatt. Elrontottam, most már nem szeret. De azért lehívogat magához ott aludni, utána meg hozzám sem szól.. Már nem olyan mint régen. Nehéz elfelejteni, ha nem mondja meg egyenesen, amit érez.

2012. jún. 6. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy terhességi tesztet ami 500ft ,vagy 1000ft megcsinálod reggeli első vizeletből és szépen megnyugszol :)
2012. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!