Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy legyantázom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy legyantázom a lábam. Vélemények?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok nagyon szőrös lábbal és eldöntöttem, hogy meg fogok szabadulni a szőrtől. Hideggyantázásra gondoltam, aki járatos a témában, tapasztalatot is szívesen fogadok ilyenről, mert még nem gyantáztam.


22/F



2012. jún. 6. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös és én testszőrnyíróval szoktam leszedni.Voltam már gyantáztatni is,de valahogy jobban szeretem magamnak elintézni az ilyesmit.
2012. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én epilálom a lábam (is). Hosszú távon sokkal kifizetődőbb, mint gyantázni.

Első alkalommal fájdalmas, de utána már nem vészes, ha rendszeresen csinálod. Én kb. hetente, másfél hetente szoktam, így nincs ideje kibújni minden szőrnek, ezért alig fáj egy picit.

Gyantázni viszont nem lehetne az ilyen pici 2-3mm-es szőröket, ezért muszáj megvárni, hogy megnőjenek. Akkor viszont fájdalmasabb lesz.


28F

2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én azért gyantáztam le már párszor a lábam, mert hullik a ször. És az egész szoba és az ágynemüm is tiszta ször, és ez undoritó!


Gyantázás = Besz Arsz


kb egy fél év és visszanő ugyanugy. De kell hozzá lelkierö. Fáj. Egy napig zsibbad, ég. UTána megszokod és ennyi.

2012. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A reklámok között volt egy olyan link, h férfi szőrtelenítés.. rákattintottam. Olvasgattam kicsit az oldalon. Kb hányingerem lett. Nem lennék képes férfiként nézni valakire, akinek napi problémája, h h kerülje el a szőrbenövést a mellkasán :D:D Ha neked attól jó, h nyárra szőrteleníted a lábad, tedd meg. De ne menj ennél tovább könyörgöm, legyél már férfi.

20L

2012. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem ha egy fiúnak szőrös a lába az elég szexi, nekem bejön. De ha ennyire ragaszkodsz a gyantához, akkor bátran, és hidd el nem fáj :P....és nem ragad rá a gyanta (ahogy itt elottem valaki nagyon okos mondta)
2012. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Agnetha válasza:
Ha úgy gondolod, hogy ezáltal jobban fogod magad érezni, akkor tedd meg.Ha meg mégsem válik be, úgyis kinő.
2012. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok rajta, elhasználtam 3 doboz gyantacsíkot. Amikor először rántottam le, nagyon paráztam, de nem fájt annyira mint ahogy számítottam rá. Kicsit ilyen piros pöttyös most a szőrök helye, de azt írta is a gyanta leírása, hogy elvileg 1 nap múlva elmúlik. Amúgy nekem jobban tetszik így, mint szőrösen, szerintem jó döntés volt. :)
2012. jún. 13. 22:40
 18/19 anonim válasza:
Én borotválom a lábam... De én focizom! :) Már lassan fél éve borotválom..
2012. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem, ha a barátom legyantáztatná, akkor nem mutatkoznék vele az utcán. Már nem azért, de az nagyon b*zis. De ha neked az tetszik...

Utálok másokat leszólogatni, de ha egyszer segíteni szeretnék...

Ezt jegyezd meg: nem mutatkoznék nyilvánosan a barátommal, ha leh

gyantázná a lábát.

15/L

2012. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!