Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti köszöntenétek őt a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti köszöntenétek őt a helyemben vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csoptárs srác. 1 évig nagyon jóban voltunk, állandóan keresgettük a másikat, azt hittem lesz belőle valami, de nem lett semmi.

Nincsenek már közös tárgyaink, így csak havonta 1-szer dumálunk.


Már biztos nem gondol rám, csak néha eszébe juthatok!


Egykor gyakorlatilag szerelmet vallottam neki, de elég idiótán. :) Mindegy is.


Ti irnátok neki? Vagy hagyjam, azt hiszi majd, hogy nyomulok?


2012. jún. 7. 10:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mit olvashatod is, nem én kerestem eleinte, ő keresett állandóan.
2012. jún. 8. 07:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Na most volt köszöntés vagy nem?

Te is felköszöntötted vagy én voltam az egyetlen aki sok boldog névnapot kívánt neki?


Ha nagyon fel akarsz köszönteni valakit névnapján akkor engem felköszönthetsz. Úgyse szokott felköszönteni az ugató kutya se. Ha június 29-én nincs jobb dolgod engem felköszönthetsz.


(Egyébként ez kedvesség a részéről nem a jegyzeteidnek szólt? Csak mert írtad, hogy addig míg közös órákra jártatok addig tök jó fej volt és kedves és folyton keresett.)

2012. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudom.


Amikor elkezdett elkeresni nem kapott jegyzeteket, mert 1 tárgyunk volt csak. Szeptembertől volt több. Nem tudom.

2012. jún. 8. 09:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát te tudod. Ha annyira bejön, írj neki pár sort. Hátha! Sok boldog névanpot, mi van veled, vizsgák, suli.


Ha nem válaszol vagy csak ilyen udvariassági pár sort ír, akkor felejtős. Ha esetleg többet akkor próbáld meg.


De most felköszöntötted vagy sem?

2012. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tettem végül. De az nem zárja ki hogy ráírjak pár sort.
2012. jún. 8. 09:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak én köszöntöttem fel. :)


Ha be jön pasi próbáld meg. Mit veszthetsz?! Semmit. Max keresel mást. Van még ezer jó pasi az egyetemen.

2012. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!