Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti köszöntenétek őt a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti köszöntenétek őt a helyemben vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csoptárs srác. 1 évig nagyon jóban voltunk, állandóan keresgettük a másikat, azt hittem lesz belőle valami, de nem lett semmi.

Nincsenek már közös tárgyaink, így csak havonta 1-szer dumálunk.


Már biztos nem gondol rám, csak néha eszébe juthatok!


Egykor gyakorlatilag szerelmet vallottam neki, de elég idiótán. :) Mindegy is.


Ti irnátok neki? Vagy hagyjam, azt hiszi majd, hogy nyomulok?


2012. jún. 7. 10:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ma van a névnapja!


Nem vagyunk már gyerkőcök egyébként.

2012. jún. 7. 10:59
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nyomulásnak venné-e vagy jól esne neki?!
2012. jún. 7. 11:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Kívánj neki boldog névnapot, ha érdekled akkor biztos reagál rá.
2012. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem olyan rég volt a szülinapja, arra is visszaírt, megköszönte!


De ez lehet pusztán udvariasság. Vagy rám ír, vagy felhív, de mindig megköszöni.


Csak ki tudja magában örül-e vagy lehet teher vagyok számára, mert tudja hogy érzek.

2012. jún. 7. 11:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a köszöntés mellé odaírnám hogy valamikor összefuthatnánk egy italra, talán ennyit megér.
2012. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jól esik hallani róla, de nem szeretném én ezt erőltetni már. Eddig sem ment, később sem fog, csak hiányzik.
2012. jún. 7. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok boldog névnapot ROBI!!!


Na én felköszöntöttem azt a srácot. Neked már nem kell ha nem akarod.

2012. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
XD XD Kössz! Én nem tettem, és azt hiszem, nem is fogom! Jobb, ha hagyom, nem bolygatom a régi dolgokat!
2012. jún. 7. 11:41
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha másként gondoljátok, még meggondolhatom magam estig.
2012. jún. 7. 11:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Haha! Azt hittem egy srác a kérdező. xD Lehet, hogy én vagyok a maradi, de mindig én mozdultam rá arra a csajra, aki kellett nekem. Aki csaj meg egyfolytában keresett, azt meg rühelltem hogy folyton zaklat.
2012. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!