Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy 20 év körüli srác fecskét hord strandon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es igazad van hátha még a hideg víztől is töpörödik összébb
2012. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sportos srácoknak, akik nem csak végig a parton döglődnek, hanem tényleg úsznak is vagy mittomén strandröpiznek v bármi, szóval jól is néznek ki meg nem is fetrengeni mennek ki, azoknak teljesen oké, még talán plusz pont is, mert látom, h van némi esze, és nem kínozza magát egy térdig érő valamivel. :D Így oké, egyéb körülmények között nem jönne be. Lehet fiatalabb lányok szemében ciki.

20L

2012. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én akkor is viselem a fecskét, ha nincs kiváló formájú szexi kidolgozott hátsóm, mert nekem a kényelem számít, az meg a legkevésbé sem érdekel hogy ki mit szól hozzá, közük ehhez semmi. Nem érdekel az aktuális trend. Én meg a bermudát és társait tartom gáznak, mégse szólok érte, pedig úgy néznek ki benne, mintha az utcáról jövet gyalogolnának bele a vízbe, és napozni se lehet bennük normálisan, a vízben meg talán mozogni sem. Lassan afelé haladunk, hogy azon férfiak akiknek nincs feszes mellkasa, azt is takarják el. Pl. Janicsák Veca meg ennyi erővel rejtse el az egész lábát, combját mert túl vastagok. Nem értem ezt a hülye kettős mércét. Férfiak takarják el a "kritikus" részeiket, nők meg ne? Akinek tetszem, annak így is tetszem "formátlanul" a strandon.
2012. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Fecske mellett a boxer még elfogadható, a lejjebb vagy térdig érő úszónadrág szerintem ciki. Valahogy nem illik a pancsoláshoz, főleg napozáshoz alkalmatlan. Amikor nagyon meleg az idő, minél kevesebb testfelület takarása a kívánatos.
2012. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, h mi a ciki. Úszni és napozni megyek strandra, nem divatbemutatózni. Nekem ezek a lenge sortok/bermudák állati kényelmetlenek úszás közben, és undorító érzés is, ahogy rám tapad a vizes nadrág. Szerintem egyébként esztétikusabb is a fecske, hacsak nem vagy 200 kilós, akkora hurkákkal, h ki se látszik alóla az úszónadrág.
2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Műszálas, térdig érő nadrág valóban nem a legjobb strandra, de lehet kapni ilyen combközép környékéig fürdőnadrágokat, rendes fürdőruha anyagból.
2012. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ciki
2012. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!