Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta? Legsdzívesebben el tudnám magam ásni!

Figyelt kérdés

az történt h. nagyon ciki helyzetbe kerültem az elött a fiú elött aki nagyon tetszik!!

nem tudom magam rajta túltenni...

kérlek írjatok ti is hasonló ciki helyzeteket...talán akkor megnyugodnék h. nem csak én kerültem ilyen helyzetbe:)

ha nagyon ciki akkor levélben is írhatnátok

15/L



2012. máj. 6. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nem is tudjuk milyen helyzetbe kerültél... akkor hogy segítsünk?
2012. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mihez hasonlót? Mi történt?
2012. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

egyszer a nagybátyám születésnapján össze gyűltünk jó páran 50-60 fő.

aztán a nővérem úgy megnevetettet, hogy behugyoztam ott mindenki előtt.

akkoriban pont 15 éves voltam.

égő helyzet volt.

2012. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semmilyen helyzet nem lehet elég ciki ahhoz, hogy tudj magadon nevetni. Ha ez megvan, akkor magabiztosnak fogsz látszódni, akármit is bénázol össze. Amúgy meg ennél nem lehet gázosabb:)

Én a középsuliban majdnem lelöktem a lépcsőn azt a srácot, aki nagyon tetszett nekem, mert elbambultam. Jött velem szemben fel én meg le. Nekimentem, és ha nem kapom el a kezét, leesik. :P Látod mindenkinek vannak gázos szitujai. Mi jót röhögtünk rajta és el volt intézve. Nem kell megijedni. Bár azt nem tudom, hogy te hogy kerültél cikis helyzetbe. Megírnád, egyszerűbb lenne a döntés :)

2012. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsika "elég ciki ahhoz, hogy ne tudj magadon nevetni " :P
2012. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer randin nevetettet meg egy srác, de annyira, hogy amit ittam kólát, az orromon keresztül sikerült visszaspriccelnem szerencsétlen sült krumplijára. Persze látványos mennyiségben, hogy letagadni se lehessen.

Na az kva égő volt. Kb meg akartam halni. XD


De marha rendes volt a srác, mert félretolta a kólás krumplikat, hozzátette, hogy ő menzán evett már gusztábbat is, és ha nem lennék itt, ő így is megenné, mert imádja a krumplit, szóval no para. :D


Persze ettől csak még jobban égett a fejem, de ez van. :D Tudni kell magadon röhögni. :D

21L

2012. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel történnek cikis dolgok. Én általában pofára esek, de jót röhögök magamon. Meg kimagyarázom egy megöleltem a földet, hát nem cuki vagyok-kal és kész.:DD
2012. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rólam letépte a gatyát az osztálytársnőm aki akkor tetszett.. vörös lettem mint a rák. főleg, hogy egy bokorból szedtem ki valamit, térdeltem + be voltam hajolva.. szerinted? villant a zacsi minden, a helyiek még a falat is megtámasztották a röhögéstől.. na ennél nem hinném h égőbb helyzetbe kerültél ;)
2012. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Keni26 válasza:
tegy ugy mintha nem tortent volna semmi, egy ido utan ugyis lapos lesz a tortenet, s elfelejtodik, de ha nem akkor se stresszeld magad ilyenekkel;) vannak rosszabb dolgok annal h, valaki leeget.
2012. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
húúúú mesélhetnék sokat :D Mostanában történt, hogy megjött a havibaj és 1. órám a német csoportommal volt (10 fiú+ én xD) és éreztem, hogy átázok mert rosszul ültem vagy mit tudom én és mikor kicsöngettek rohantam kifelé (a csoportba jár a fiú aki tetszik) és udvarias gyerekek módjára előre engedték a lányt...remélem érted...de remélem, hogy nem látszódott annyira :S. Aztán ugyan ebben a csoportban egy fotelt rátoltam a srác lábára (ordított a fájdalomtól). Egy másik srác (aki szintén tetszett) pedig nem hagyta békén bnőmet és leöntöttem cseresznyeszörppel... és még sokat tudnék mondani :D
2012. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!